Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3642: Powrót złej bliźniaczki Marysi. Niebezpieczna Dominika wprowadzi się do Edwarda - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-04 18:57

Dominika (Aneta Zając) w nowym sezonie "Pierwszej miłości" pokaże na co ją stać, ale będzie miała mocnego przeciwnika! Zła bliźniaczka Marysi (Aneta Zając) wróci do Wrocławia, bo znów będzie potrzebowała pomocy. Zostanie sama, bez pieniędzy i spróbuje wzbudzić litość siostry. Z Marysią jej się nie uda, więc w 3642 odcinku "Pierwszej miłości" wprowadzi się do rezydencji ojca, Edwarda Stryjeńskiego (Marek Siudym). Milioner, by pozbyć się upierdliwej córki, wynajmie "agenta" do działań specjalnych. Czy Emil (w tej roli Łukasz Garlicki) poradzi sobie z Dominiką? Nie do końca... Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3642 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Powrót Dominiki na początku nowego sezonu "Pierwszej miłości" nie ucieszy ani Marysi, ani tym bardziej Edwarda! Za każdym razem gdy Dominika pojawia się w pobliżu ściąga kłopoty na otaczające ją osoby. Za siostrą bliźniaczką ciągnie się kryminalna przeszłość, ciąży na niej wyrok sądu, więc musi ukrywać się przed policją i organami ścigania. Ale takie życie zacznie coraz bardziej męczyć Dominikę. Żeby w pełni odzyskać wolność będzie jednak potrzebowała pieniędzy i interwencji ojca, wpływowego biznesmena Edwarda Stryjeńskiego.

W 3642 odcinku "Pierwszej miłości" Dominika po powrocie do Wrocławia wyżali się Marysi, że rozstała z chłopakiem i w związku z tym wpakowała się w nowe kłopoty. Będzie kompletnie spłukana, a ostatnią nadzieją będzie dla niej siostra bliźniaczka. Marysia postawi jednak sprawę jasno. Nie będzie zamierzała po raz kolejny pomagać siostrze, narażać swojej rodziny na niebezpieczeństwo.

Zdesperowana Dominika w 3642 odcinku "Pierwszej miłości" wymyśl więc nowy plan! Wprowadza się do rezydencji Edwarda. Rok temu uratowała choremu na białaczkę ojcu życie, była dawcą szpiku, więc teraz będzie oczekiwała rewanżu. Dość szybko po przeprowadzce do Edwarda bezczelna Dominika przedstawi ojcu swoje żądania. Tylko Stryjeński, dzięki swoim kontaktom, będzie w stanie anulować jej wyroku, który od lat nie pozwala Dominice spokojnie funkcjonować wśród ludzi. Życie w ukryciu da jej się we znaki.

W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Edward zmęczony ciągłymi roszczeniami córki i problemami, które zawsze mu przysparza postanowi się jej pozbyć w inny sposób. Zostanie mu przedstawiony Emil, którego zagra Łukasz Garlicki, wyjątkowy specjalista, niczym agent od zadań specjalnych. Arogancki Emil swoim zachowaniem nie przypadnie Dominice do gustu. Zła bliźniaczka przedstawi mu się jako Marysia Domańska, wspólniczka w klinice. Bez większego trudu wciśnie mu każde kłamstwo...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze