Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Nowa miłość Marty! Po przeżytej traumie dokona ostatecznego wyboru między Adrianem i Arkiem - ZDJĘCIA

2023-06-21 13:28

Z kim będzie Marta (Honorata Witańska) w nowym sezonie "Pierwszej miłości"? Po tym co przeszła gdy została porwana przez ostatniego "ukochanego", psychopatę Mateusza (Lesław Żurek), długo próbowała uporać się z traumą i otworzyć na nowy związek. Niespodziewanie w życiu Marty pojawiło się dwóch mężczyzn - dziennikarz Arek (Dariusz Witeska) i trener Adrian (Piotr Mróz). Czy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Marta wybierze wreszcie jednego z nich? Honorata Witańska zdradziła, że ona już zna rozwiązanie tej tajemnicy i wie jaki będzie ostateczny wybór Marty. Poznaj szczegóły.

Z kim będzie Marta w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023?

W minionym sezonie Marta w "Pierwszej miłości" przeżyła prawdziwy horror! Porwana przez psychola Mateusza, bestialsko przez niego skatowana i uwięziona w chacie na odludzi długo walczyła o życie. A kiedy wreszcie się uwolniła od zwyrodnialca, a Mateusz trafił do więzienia, nie mogła zaznać spokoju, bo nie była w stanie uporać się z traumą. Proces Mateusza był dla Marty kolejnym ciosem. Zeznania, które składała przed sądem nie były wystarczającym dowodem, żeby skazać psychopatycznego mordercę! Prawniczka Mateusza postarała się o to, żeby Marta z ofiary stała się kobietą, która sprowokowała całą serię nieszczęśliwych zdarzeń. Dopiero kiedy Mateusz usłyszał wyrok sądu, Marta odetchnęła z ulgą.

Czego można się spodziewać w nowym sezonie "Pierwszej miłości" jesienią 2023 w życiu miłosnym Marty Andruszkiewicz, która poznała dwóch przystojnych, interesujących mężczyzn. Jedno jest pewne! Będzie musiała w końcu zdecydować, z którym chce być, z dziennikarzem Arkiem czy trenerem Adrianem.

- Wątek życia uczuciowego mojej bohaterki właściwie zaistniał dopiero właśnie w tym sezonie. Jej ostatnie doświadczenia i te wszystkie przeżycia kryminalne zajęły trochę czasu, więc cieszę się, że pojawiają się w jej życiu mężczyźni - powiedziała Witańska w ostatnim wywiadzie. - Każdy inny, każdy fajny, dobrze rokujący. Nie wiem, co do końca planują scenarzyści natomiast dobrze, że pojawia się powiew miłości, flirtu, pierwszych kroków do próby wejścia w związek. Nie będę zdradzać, kogo wybierze, chociaż akurat w tej kwestii wiem, na kogo padnie, bo dopiero w nowym sezonie pojawią się odcinki, które są rozwiązaniem tej tajemnicy - zdradziła ekranowa Marta z "Pierwszej miłości".

Nie ma też wątpliwości, że w "Pierwszej miłości" Arek i Adrian będą rywalizowali o Martę przez wiele odcinków, ale to do niej należy ostateczny wybór. Jak na razie Honorata Witańska nie może się pochwalić, z którym z nich będzie Marta!

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze