Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3482: Marta nie poradzi sobie z traumą po porwaniu przez Mateusza! Będzie coraz gorzej, gdy w barze zaczepi ją podejrzany klient - ZDJĘCIA

2022-10-07 11:29

W 3482 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marta (Honorata Witańska) wciąż nie zapomni o horrorze jaki przeżyła po porwaniu przez Mateusza (Lesław Żurek)! Aresztowany psychopata będzie siedział za kratkami w oczekiwaniu na proces, ale to wcale nie uspokoi Marty. Nie dadzą jej spokoju koszmarne wspomnienia o tym jak potwór się nad nią znęcał. Ani przez moment nie opuści jej lęk, że Mateusz znów ją dopadnie. Trauma Marty w 3482 odcinku "Pierwszej miłości" osiągnie punkt zwrotny, gdy wyjdzie do baru z przyjaciółkami, gdzie wpadnie w oko jednemu z klientów. Pod wpływem urazu psychicznego Marta straci nad sobą panowanie. Poznaj szczegóły 3482 odcinka "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3482 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3482 odcinku "Pierwszej miłości" Marta wciąż będzie udawała, że doszła już do siebie po porwaniu, po tragicznych przeżyciach w domku Mateusza, gdzie psychopata więził ją, bestialsko bił, zmusił, żeby zwabiła tam Emilkę, a na koniec wykopał jej grób i chciał zabić! Gdyby nie Marcin (Przemysław Cypryański) bezwzględny sadysta zamordowałby Martę w lesie. Ukochany Emilki uratował im życie i dzięki temu byli narzeczeni zrozumieli, że miłość, która kiedyś ich połączyła wciąż jest bardzo silna. Zamieszkali razem, ale Emilka nie miała serca powiedzieć Marcie, by się wyprowadziła z jej mieszkania. Zajęci sobą zakochani nie zauważą w jak złym stanie psychicznym jest Marta. Ponieważ sama jest psychologiem, nie zgodzi się na terapię u specjalisty, żeby pokonać traumę.

Strach Marty przed Mateuszem nie minie w 3482 odcinku "Pierwszej miłości"

Niestety już w 3482 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Marta cały czas gra przed Emilką, Marcinem i pozostałymi przyjaciółmi.  Nie da po sobie poznać, że prześladują ją myśli i lęki związane z Mateuszem. Nawet powrót do pracy w szkole nie pomoże jej zapomnieć o temacie, bo wśród uczniów pani psycholog, która była przetrzymywana przez psychopatę, będzie prawdziwą sensacją.

Co prawda w 3482 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka, Marysia (Aneta Zając) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zaczną się martwić o Martę, która poza wyjściem do pracy, nie będzie się ruszała z mieszkania, jakby cały czas się czegoś bała. Postanowią wyrwać Martę z czterech ścian, odetchnąć od swoich obowiązków i spędzić czas na babskim wieczorze w barze.

Tragiczny finał babskiego wypadu Marty z przyjaciółkami do baru w 3482 odcinku "Pierwszej miłości"

Kiepsko wybiorą, bo w 3482 odcinku "Pierwszej miłości" Marta przypomni sobie jak właśnie w barze wypatrzył ją Mateusz, który jeszcze wtedy podawał się za Łukasza, jak dosypał jej czegoś do drinka i zaciągnął do mieszkania, gdzie spędziła noc. Trauma Marty znów da o sobie znać. A najgorsze nadejdzie kiedy wpadnie w oko jednemu z klientów.

Co zrobi, żeby w 3482 odcinku "Pierwszej miłości" pozbyć się nachalnego mężczyzny, w którym zobaczy takiego samego potwora jak Mateusz? Sięgnie po pistolet, który kupiła nielegalnie do własnej ochrony? Na szczęście tym razem Marta nie będzie sama i nie będzie jej groziło żadne niebezpieczeństwo. W pomoc Marcie w 3482 odcinku "Pierwszej miłości" zaangażuje się Janek (Maciej Mikołajczyk), którzy też ma za sobą zespół stresu pourazowego po porwaniu w Mołdawii.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marcin uratuje Martę i Emilkę przed Mateuszem! Stasia porwie córkę Artura i Doroty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze