Pierwsza miłość, odcinek 3117: Janek porwany w Mołdawii. Zginie podczas krwawych zamieszek?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3117: Janek porwany w Mołdawii. Zginie podczas krwawych zamieszek?

Pierwsza miłość, odcinek 3117: Janek porwany w Mołdawii. Zginie podczas krwawych zamieszek?

2020-11-20 17:57

Janek (Maciej Mikołajczyk) z serialu "Pierwsza miłość" w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Dziennikarskie śledztwo kochanka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) w Mołdawii źle się skończy kiedy w 3117 odcinku "Pierwszej miłości" do baru gdzie siedział z kolegą, fotografem Tadeuszem (Paweł Iwanicki), wkroczą uzbrojeni bandyci z lokalnej bojówki z Naddniestrza. Janek zostanie porwany razem z Tadkiem. Kinga usłyszy o krwawych zamieszkach w regionie gdzie jest Janek. Nie będzie mogła dodzwonić się do ukochanego. Czy Janek z "Pierwszej miłości" zginie?

"Pierwsza miłość" odcinek 3117 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

Janek z "Pierwszej miłości" nie przeżyje, a jego dziennikarskie śledztwo w sprawie przemytu ludzi w Naddniestrzu będzie miało makabryczny finał? Mimo ogromnego zagrożenia, doniesieniach o zabójstwie innego dziennikarza, ukochany Kingi wyjechał do Mołdawii. Czuł, że musi wypełnić swoją misję. Chciał zrealizować materiał o przestępczym półświatku, bezwzględnym przemycie ludzie.

W 3117 odcinku "Pierwszej miłości" Janek i Tadek znajdą się na celowniku nieobliczalnych bojówkarzy, którzy dla zdobycia wielkich pieniędzy będą zdolni na wszystko. Przywódca Czato (Ali Bahrudinov), bandy samozwańczych żołnierzy, wkroczy do baru gdzie będą reporterzy z Polski i zacznie strzelać. Janek i jego kolega, by przeżyć będą musieli wypełniać każdy rozkaz bandyty.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3117: Bartek osaczony przez Wandę. Zginie tak jak jego brat Norbert?

Tymczasem we Wrocławiu w 3117 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie odchodziła od zmysłów, gdy usłyszy z mediów o krwawych zamieszkach w jednym z miast Mołdawii. Serce podpowie jej, że ukochany jest z śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nie będzie mogła dodzwonić się do Janka, który zostanie już porwany przez bojówkarzy.

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

W 3117 odcinku "Pierwszej miłości" dziennikarz wojenny i fotograf będą zdani na łaskę bandy uzbrojonych szaleńców. Mołdawscy bojówkarze szybko zorientują się, że dzięki Polakom mogą szybko się wzbogacić. Porwanie dla okupu to przecież dla nich łatwy zysk. Niedługo potem Kinga odbierze niepokojący telefon od Janka. Przekonana, że grozi mu śmierć zgłosi się po pomoc do polskiego MSZ. Na miejscu usłysz, że Janek został porwany i najpewniej zginie.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Tak rozpocznie się koszmar Janka w "Pierwszej miłości", który przez wiele dni będzie uwięziony w nieludzkich warunkach przez bojówkę w Naddniestrzu. Przerażony wizją śmierci będzie ratował się tylko pięknymi wspomnieniami o Kindze. Wkrótce po porwaniu, w 3119 odcinku "Pierwszej miłości" napastnicy zmuszą Janka i Tadka  do nagrania filmu z żądaniem okupu. Nie wypuszczą ich póki nie dostaną pieniędzy!

Pierwsza miłość odc. 3117. Janek (Maciej Mikołajczyk), Tadeusz (Paweł Iwanicki)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3117. Janek (Maciej Mikołajczyk), Tadeusz (Paweł Iwanicki)
Pierwsza miłość. bandyta Czato (Ali Bahrudinov), Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. bandyta Czato (Ali Bahrudinov), Janek (Maciej Mikołajczyk)
Pierwsza miłość, odcinek 3121 Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3121 Janek (Maciej Mikołajczyk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze