Pierwsza miłość, odcinek 3117: Bartek osaczony przez Wandę. Zginie tak jak kiedyś jego brat Norbert?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3117: Bartek osaczony przez Wandę. Zginie tak jak kiedyś jego brat Norbert?

Pierwsza miłość, odcinek 3117: Bartek osaczony przez Wandę. Zginie tak jak jego brat Norbert? ZWIASTUN

2020-11-21 8:53

W 3117 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek (Rafał Kwietniewski) zacznie bać się Wandy (Monika Pikuła). Jego romans z milionerką od początku był ukartowany przez nią! Do szaleństwa zakochana Wanda robiła wszystko, by zdobyć Miedzianowskiego, którego porzuciła niewierna żona Emilka (Anna Ilczuk). Nie dość, że wkroczyła do przychodni w Wadlewie, to jeszcze pozbyła się konkurencji. Dopiero w 3117 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek zda sobie sprawę, że Wanda darzy go chorą miłością. I może zabić tak jak była kochanka otruła jego brata Norberta (Łukasz Konopka). Zobaczcie ZWIASTUN.

Pierwsza miłość" odcinek 3117 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czarne chmury w "Pierwszej miłości" zawisną na Bartkiem Miedzianowskim. Wreszcie otworzy oczy i zobaczy jaka naprawdę jest Wanda. I nie chodzi tylko o to, że milionerka chce rządzić w jego życiu, ustawiać wszystko tak, by uzależnić Bartka od siebie. Ostatnio Wanda przeszła samą siebie, żeby Bartek nigdy jej nie zostawił. Tym bardziej dla innej kobiety.

To ona pozbyła się w wiejskiej przychodni w Wadlewie zaufanej sekretarki i recepcjonistki Małgosi. Dlaczego? Bo dostrzegła w niej konkurencję. Prawda wyszła na jaw kiedy pijana Wanda się wygadała po imprezie u Wiktorii (Halszka Lechman) i Olka (Krzysztof Wieszczek).

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

W 3117 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek upewni się jeszcze bardziej, że za odejściem jego poprzedniej sekretarki stoi Wanda. To ona podsunęła mu do przychodni Ulę (Ola Gintrowska), żeby mieć ją bardziej na oku. Dla Miedzianowskiego stanie się jasne, że Wanda upaja się władzą jaką ma nad jego życiem. Nie będzie mógł jednak pogodzić się z tym, że kochanka wkroczyła także w jego kompetencje jako lekarza, że załatwiła drogi sprzęt medyczny do przychodni, by mieć go w garści.

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

Zachowanie Wandy w 3117 odcinku "Pierwszej miłości" będzie na tyle niepokojące, że Bartka ogarnie strach przed partnerką. Przypomni sobie Polę (Katarzyna Joda), zaborczą kochankę jego brata, która z miłości otruła Norberta, a potem popełnia samobójstwo. Bartek długo obwiniał się o śmierć Norberta, bo nie pomógł mu kiedy ten go potrzebował.

Sprawdź też: Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

Teraz Miedzianowski w 3117 odcinku "Pierwszej miłości" będzie się bał, że zginie tak jak brat, a jego romans z Wandą będzie miał makabryczny finał. Wiedząc o tym, że milionerka coraz bardziej go osacza, nie zdoła się jednak od niej uwolnić. Nie tak dawno w "Pierwszej miłości" Wanda chciała zabić Mateusza (Lesław Żurek) kiedy w dniu ślubu zostawił ją dla Emilki... Z Bartkiem może być tak samo. 

Pierwsza miłość odc. 3117. Bartek (Rafał Kwietniewski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3117. Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość odc. 3117. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3117. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze