Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

2020-11-19 8:27

W 3133 odcinku "Pierwszej miłości" Janek (Maciej Mikołajczyk) wróci z tragicznej w skutkach misji w Mołdawii. Ledwo ujdzie z życiem po porwaniu, przetrzymywaniu i zastraszaniu. Cudem przeżyje także śmiercionośny wybuch i ostatecznie wróci do kraju na skraju załamania. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), która będzie sparaliżowana strachem o ukochanego, wreszcie odetchnie. Wygląda jednak na to, że w 3133 odcinku "Pierwszej miłości" powrót Janka nie oznacza szczęśliwego finału tej historii. Przyjedzie do kraju z wstrząsającymi informacjami.

"Pierwsza miłość" odcinek 3133 - czwartek, 17.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3133 odcinku "Pierwszej miłości", po wielu zmaganiach, Kinga wreszcie zobaczy ukochanego. Janek wróci z wyprawy do Mołdawii, gdzie spotka go prawdziwa tragedia. Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" widzowie będą mogli śledzić losy Janka, który będzie poszukiwał informacji dotyczących handlu ludźmi. To nie będzie jednak zwykła wyprawa, bo na miejscu mężczyzna przeżyje prawdziwe piekło. Zostanie porwany i zamknięty w specjalnym bunkrze, gdzie bandyci potraktują go jak najgorszego wroga. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

W jednym ze zbliżających się odcinków "Pierwszej miłości" w bunkrze, gdzie będzie przetrzymywany Janek, dojdzie do śmiercionośnego wybuchu. Śledztwo ujawni, że Janek nie przeżył! Kinga pokieruje się jednak intuicją i będzie szukała mężczyzny do skutku. W końcu okaże się, że faktycznie cudem przeżył wybuch, ale jest w bardzo złym stanie w Mołdawii. W 3133 odcinku "Pierwszej miłości" kochankowie wreszcie spotkają się, ale nic nie wskazuje na to, że będzie jak dawniej. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3128: Kinga i Marysia wyjadą do Mołdawii na poszukiwania Janka! Dojdzie do tragedii

W 3133 odcinku "Pierwszej miłości" Janek, z przerażającymi wspomnieniami i traumą, wróci do kraju. Kinga będzie miała nadzieję, że wszelki strach jest za nimi. Nic bardziej mylnego, bo mężczyzna będzie wyglądał jak chodząca śmierć! Do tego okaże się, że w Mołdawii zdarzyło się o wiele więcej, niż można by myśleć. W 3133 odcinku "Pierwszej miłości" Janek zdradzi Kindze przerażające informacje. Co takiego powie mężczyzna? Dowiemy się już niebawem! 

Najnowsze