Pierwsza miłość, odcinek 3112: Kinga straci Janka! Tak zakończy się ich gorący romans - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3112: Kinga straci Janka! Tak zakończy się ich gorący romans - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3112: Kinga straci Janka! Tak zakończy się ich gorący romans - ZWIASTUN

2020-11-16 11:16

W 3112 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Janek (Maciej Mikołajczyk) zostawi Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) i wyjedzie do Mołdawii prowadzić dziennikarskie śledztwo w sprawie przemytu ludzi! Rozstanie będzie wyjątkowo bolesne i okrutne, zwłaszcza dla Kingi, która zda sobie sprawę, że dla jego kochanka liczy się przede wszystkim praca! Dziennikarz będzie zmęczony już nudnym, rodzinnym życiem z Kingą i w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" ruszy na niebezpieczną misję w poszukiwaniu adrenaliny! Zobaczcie jak zakończy się romans Kingi i Janka zanim rozegra się tragedia. Mamy już ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3112 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga i Janek rozstaną się! Po wszystkim, co ostatnio przeszli kochankowie tylko przez chwilę mogli się cieszyć szczęście, spokojem tylko we dwoje. Jedna decyzja Janka, niebezpieczna delegacja do Mołdawii wpłynie na ich przyszłość i resztę wspólnego życia. Bo dziennikarz postawi wyjechać razem ze swoim kolegą, fotografem Tadeuszem do Naddniestrza, żeby zrobić materiał o przemycie ludzi. Początkowo w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga się zgodzi, choć będzie pełna obaw o partnera. Jej strach spotęguje historia innego dziennikarza, który zginął w przerażających okolicznościach.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

Sprzeciw Kingi sprawi, że Janek w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" wcale nie zrezygnuje z wyjazdu. Wręcz przeciwnie! Spróbuje jednak uspokoić ukochaną, obiecując jej, że będą w stałym kontakcie i nie będzie niepotrzebnie ryzykował własnego życia. Przy okazji Janek wypomni kochance, że to ona ostatnio pakuje się w same kłopoty i ściąga na siebie zagrożenie. - Ty całkiem niedawno omal nie zginęłaś na przejeździe kolejowym, bo zaufałaś psychopatce!- Nie odwracaj kota ogonem! - wścieknie się Kinga.

Między parą w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" wywiąże się awantura. Bo Janek nie pozwoli, by Kinga postawiła na swoim. - To ja powinien się martwić o ciebie, a nie ty o mnie!

- To zostań, martw się o mnie i broń mnie przed wszystkimi psychopatami świata - zażąda Kulczycka. Na nic się to zda, bo w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Janek będzie zdecydowany na wyjazd. - Kinga nie każ mi rezygnować z pracy, którą kocham...

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

Po tych słowach Kulczycka w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" zda sobie sprawę, że gorący romans z Jankiem już się wypalił. A jego wcale nie interesuje poważny, stały związek, w którym nie ma adrenaliny. W końcu poznali się podczas nagrywania programu, gdzie oboje byli przedstawieni jako "freaki", które nie mogą żyć bez mocnych wrażeń. - Po prostu nie dostarczam ci już wystarczająco dużo emocji? Nuda, stagnacja, nic się nie dzieje... Życie, no nie?- Kochanie, nie rób tego! Nie chcę rozstawać się w złej atmosferze!- To się nie rozstawaj!- Nie róbmy tego, nie rozstawajmy się tak...

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3125. Śmierć Janka w Mołdawii! Ukochany Kingi zginie w wybuchu w bunkrze terrorystów. Znajdą jego DNA

Wściekłość Kingi w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" sięgnie zenitu. Bo kochanek postawi ją przed faktem dokonanym i w żaden sposób nie da się przekonać, żeby zrezygnował z wyjazdu. - Nie mów "my"! Ty tutaj podejmujesz decyzję!- I tak cię kocham... - doda na pożegnanie Janek. - Jasne! To są tylko słowa Janek... - Kinga nie uwierzy w te zapewnienia. Niestety nie zdoła go zatrzymać. Podczas rozstania Janek w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" nawet jej nie pocałuje, okaże jej tylko chłód.

Najnowsze