Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

2020-11-14 19:24

W 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" rozegrają się prawdziwe dramaty. Już niedługo widzowie zobaczą finał walki o życie śmiertelnie chorej Julki (Łucja Kawczak). Marysia (Aneta Zając) wyjechała z córką do USA na poważną operację. Tymczasem Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) również będzie martwiła się o dziecko, ale jednocześnie przeżyje dramat w związku ze śmiercią Janka (Maciej Mikołajczyk). W 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia wróci do Polski, gdzie obie będą przechodziły żałobę...

"Pierwsza miłość" odcinek 3127 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia będzie przebywała z Julką za granicą. Pojadą tam, aby ostatecznie zawalczyć o zdrowie dziecka. Marysia od dawna walczyła o zdobycie potrzebnej kwoty na leczenie, a nawet posunęła się do szantażu własnego ojca (Marek Siudym). Przebywając za granicą, nie będzie mogła wspierać Kingi, która przejdzie załamanie nerwowe w związku ze stratą Janka. Mężczyzna po wyjeździe do Mołdawii zostanie porwany i przetrzymywany, a w 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wszyscy będą pewni, że nie żyje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Siostra Marysi zginie w tragicznych okolicznościach! Tak będzie wyglądała śmierć Dominiki

Pierwsza miłość. Lesbijski romans Emilki z Martą. Bartek osaczony przez Wandę

W 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia wróci do Polski. Leczenie Julki okaże się sukcesem, ale to nie pozwoli jej na świętowanie. Będzie wiedziała, że atmosfera w kraju jest dramatyczna w związku z tym, co przeżywa Kinga. Każdy obdarzy ją ogromnym współczuciem i wsparciem. Bardzo niepokojące stanie się jednak to, że Kinga w 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nadal będzie wierzyć w to, że jej ukochany żyje, podczas gdy śledczy potwierdzili jego śmierć w Mołdawii. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowa bohaterka Beata przeżyła tragiczny wypadek! Spadł na nią samobójca - ZDJĘCIA

W 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysi również udzieli się żałobna atmosfera i zrozumie, że musi pomóc kuzynce. Obie kobiety zaczną wymyślać plan, jak ostatecznie przekonać się, czy Janek żyje. Wszystko będzie wskazywało na to, że niedługo wybiorą się za granicę, aby na własną rękę prowadzić śledztwo. W 3127 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia odłoży na bok szczęśliwą wiadomość o zdrowiu jej córki i podzieli żałobny stan Kingi. Chociaż myślała, że każdy będzie się cieszył, zrozumie, ze teraz najważniejsza jest pomoc w sprawie zaginionego Janka. Czy jednocząc siły, odnajdą go? Dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze