Pierwsza miłość. Siostra Marysi zginie w tragicznych okolicznościach! Tak będzie wyglądała śmierć Dominiki

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Siostra Marysi zginie w tragicznych okolicznościach! Tak będzie wyglądała śmierć Dominiki

Pierwsza miłość. Siostra Marysi zginie w tragicznych okolicznościach! Tak będzie wyglądała śmierć Dominiki

Wiemy już jak zginie siostra Marysi w serialu "Pierwsza miłość"! Aneta Zając ujawniła na swoim profilu na Instagramie szokujące zdjęcia z planu serialu! Gwiazda "Pierwszej miłości", która gra podwójną rolę Marysi i jej siostry bliźniaczki, Dominiki, pokazała się cała we krwi... Jak zginie siostra, która wpadła w bardzo złe towarzystwo, ale też potrafi bronić rodziny za każda cenę zobaczymy już niebawem w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość! A może to jednak ona pokaże wszystkim, kto tu rządzi?

"Pierwsza miłość". Dominika zginie w strasznych okolicznościach?! Twarz cała we krwi mówi wszystko 

Aneta Zając zaszokowała fanów "Pierwszej miłości" na swoim profilu na Instagramie publikując zdjęcie, na którym jej twarz jest cała zalana krwią! Na szczęście gwiazda wyjaśniła w podpisie, że jej nic się nie stało, za to nieszczęście spotka jej bohaterkę w serialu.

- Czasami w pracy wyglądam tak ?? Nadal dla Was nagrywamy i mamy nadzieję, że to się nie zmieni ?  - napisała Zając w poście po "krwawym zdjęciem" i tekst opatrzyła hasztagiem #pierwszamilosc. Fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, która z jej bohaterek dozna tak dramatycznych obrażeń: Marysia, czy Dominika? 

Czytaj też: Pierwsza miłość, odcinek 3103: Kinga przyłapie matkę Teresę i Janka na seksie w hotelu. To będzie dla niej wstrząs - ZWIASTUN

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga przyłapie Teresę na seksie z Jankiem. Matylda będzie chciała ją zabić

Widzowie "Pierwszej miłości" szybko jednak uznali, że to Dominika będzie miała dramatyczny wypadek lub wda się w krwawą bójkę z naprawdę czarnymi charakterami. 

Ooo, Dominika wraca do gry ?

- Ooo czekamy aż Dominika wkroczy i pozamiata towarzystwo A zwłaszcza swojego nadzianego olczulka ????

Gwiazda "Pierwszej miłości" nie skomentowała fanowskich domysłów, również wtedy kiedy podejrzewali, że to może makabryczne przebranie na Halloween lub charakteryzacja związana z aktywnością społeczną.

- No to na halloween widzę jesteś ready??

Pewne jest jedno: Dominika faktycznie pojawi się na naszych ekranach w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" i na widzów czekają bardzo ostre sceny z jej udziałem! Czy Dominika straci życie na wojnie z półświatkiem lub paskudnym ojcem, czy jednak uda jej się wyjść z tego wszystkiego obronną ręka i pokazać wszystkim, kto tu rządzi?

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3104: Kinga porwana po odkryciu romansu matki Teresy i Janka! Matylda będzie chciała ją zabić - ZWIASTUN

- Jaki będzie odcinek z taką zakrwawioną rolą ? Będę wyczekiwać ? - zapowiada się, że widzów przed telewizorami Dominice na pewno nie zabraknie! 

Zobacz ile razy Aneta Zając miała "zakrwawioną" twarz w roli Marysi i Dominiki w "Pierwszej miłości" - GALERIA zdjęć! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze