Pierwsza miłość, odcinek 3104: Kinga przyłapie matkę Teresę i Janka na seksie w hotelu. To będzie dla niej wstrząs

i

Autor: ATM grupa Pierwsza miłość, odcinek 3104: Kinga przyłapie matkę Teresę i Janka na seksie w hotelu. To będzie dla niej wstrząs

Pierwsza miłość, odcinek 3103: Kinga przyłapie matkę Teresę i Janka na seksie w hotelu. To będzie dla niej wstrząs - ZWIASTUN

2020-11-01 21:08

W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) odkryje największą tajemnicę swojej matki. Teresa (Ewa Skibińska) od jakiegoś czasu ostro romansuje z kochankiem. Nie zdołała ukryć przed córką czułych i intymnych rozmówek ze swoim tajemniczym partnerem. Kinga połączyła usłyszane fakty i okazało się, że kochankiem matki jest jej Janek (Maciej Mikołajczyk)! W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga dowie się w jakim hotelu Teresa spotyka się na seks i pójdzie przyłapać ją na gorącym uczynku! Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3103 - poniedziałek, 2.11.2020 o godz. 18:00 w Polsacie

W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga nie zniesie ciągłego domyślania się, czy Janek ją zdradza. Zaczęła podejrzewać go o romans za sprawą słów usłyszanych z ust Teresy. Matka nie wiedziała, że słyszy jej intymną rozmowę z kochankiem i zaczęła opisywać szczegóły ich nocnych schadzek. Wyszło na jaw, że to właśnie z Jankiem spotyka się potajemnie. 

- I co? I chcesz to powtórzyć? Mnie też było cudownie, ale tym razem chce mieć cię na cały weekend, dobrze? Zarezerwuję hotel. Ten co zawsze  - powiedziała Teresa w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości".

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3104: Artur i Janek włamią się do domu Matyldy! Znajdą tam przerażające zdjęcia

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga przyłapie Teresę na seksie z Jankiem. Matylda będzie chciała ją zabić

W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga postanowi sprawdzić co wyprawiają matka z Jankiem. Po tym jak usłyszała jej rozmowę telefoniczną, będzie pewna, że zastanie partnera w łóżku z Teresą.

- Ojejku, to tylko weeekend, Kinga nie może się dowiedzieć. Janek, przecież jesteśmy rodziną. Po tych słowach Kinga zdobyła pewność, że Teresa uprawia seks z Jankiem. W 3104 odcinku serialu "Pierwsza miłość" dowie się, w którym hotelu matka umawia się na schadzki. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga postanowi skonfrontować swoje przypuszczenia z rzeczywistością. Pójdzie do hotelu, gdzie matka umawia się z kochankiem. Rozanielona Teresa nie będzie się spodziewała tam córki. Kinga wtargnie do pokoju, gdzie w pościeli będzie leżał nagi facet. W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga przeżyje prawdziwy szok! Kogo zobaczy w hotelowym pokoju? Czy faktycznie Janek i Teresa mają płomienny romans za jej plecami? Dowiemy się już niebawem.

Pierwsza miłość odc. 3122. Kinga (Aleksanda Zienkiewicz)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3122. Kinga (Aleksanda Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksanda Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksanda Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany