Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

2020-10-19 12:13 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

W 3106 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zginie na torach uwięziona w samochodzie Matyldy (Julia Łukowiak)?! Stalkerka i psychofanka Kingi porwie ją, bo nie będzie mogła znieść, że Kulczycka jej nie doceniła, że nie uwierzyła w jej "szczerą" przyjaźń. Bezwzględna, nieobliczalna Matylda będzie chciała zabić Kingę w 3106 odcinku "Pierwszej miłości". Mimo błagań Kulczyckiej o litość zostawi ją w aucie tuż nadjeżdżającym pociągiem. Gdy Janek (Maciej Mikołajczyk) i Artur (Łukasz Płoszajski) dotrą na miejsce zobaczą tylko wrak! Kinga nie przeżyje?

"Pierwsza miłość" odcinek 3106 - piątek, 6.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3106 odcinku "Pierwszej miłości" spełnią się najczarniejsze podejrzenia kochanka Kingi. Już od dłuższego czasu Janek był pewien, że to Matylda, fanka Kulczyckiej, która zajmuje się prowadzeniem jej fanpage na portalu społecznościowym jest stalkerką prześladującą jego partnerkę! Wkrótce Janek zdoła przekonać ukochaną, że to Matylda stoi za całym hejtem, jaki ostatnio na nią spadł. Kinga przezornie postanowi zwolnić ją z pracy.

Rozżalona Matylda przygotuje okrutną zemstę. Pierwszą częścią odwetu Matyldy na Kindze będzie upozorowanie jej romansu! Niebawem w "Pierwszej miłości" Janek i Artur dostaną bowiem zdjęcia, na których Kinga obściskuje się z innym mężczyzną w recepcji "Kings Fitness"! Już w 3106 odcinku "Pierwszej miłości" chora psychicznie stalkerka porwie Kulczycką, żeby ją zabić. Wywiezie ją samochodem za miasto, cały czas powtarzając, że spotka ją kara za to, że jej nie doceniła.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julka umrze w szpitalu? Marysia przyjedzie do niej za późno! Matylda będzie chciała zabić Janka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mimo błagań Kingi, by ją wypuściła, Matylda w 3106 odcinku "Pierwszej miłości" nie ustąpi. Stanie na torach tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Nie pozwoli Kindze w żaden sposób uciec. Chwilę później rozegrają się przerażające sceny! W auto z ogromną prędkością uderzy pociąg i doszczętnie go zniszczy. Kiedy w 3106 odcinku "Pierwszej miłości" Janek i Artur dotrą na miejsce po samochodzie Matyldy zostanie już tylko kupka złomu. Nigdzie nie będzie Kingi, ani jej prześladowczyni... Mąż i kochanek Kulczyckiej będą przekonani, że Kinga zginęła, że Matylda dopięła swego i ją zabiła!

Najnowsze