Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

2020-10-16 13:10

W 3108 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) pozna strażaka Marcina Zabawę (Przemysław Cypryański), ale przystojny, uczynny i dzielny mężczyzna wcale nie będzie jej nowym kochankiem. Dlaczego? Bo po toksycznym romansie z sadystą Mateuszem (Lesław Żurek) postanowi zamieszkać z kobietą. Psycholog szkolna Marta (Honorata Witańska) zrobi z Emilki lesbijkę. Nowe przyjaciółki w 3108 odcinku "Pierwszej miłości" tak spławią nachalnego adoratora. Co połączy Emilkę z Martą i Marcinem?

"Pierwsza miłość" odcinek 3108 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

Bliska przyjaźń Emilki i Marty w "Pierwszej miłości" narodzi się w dramatycznych okolicznościach. Mieszkanie psycholog szkolnej Tomka (Oskar Wojciechowski), w której zakochał się syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) spłonie w pożarze, a Marta zostanie bez dachu nad głową. Gościnę zaoferuje jej Emilka i przygarnie do siebie. W ten sposób Marta zostanie sąsiadką Kulczyckiej. Ale między przyjaciółkami w 3108 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się też mężczyzna - strażak Marcin Zabawa.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3100: Artur z synem Tomkiem będą mieli romans z tą samą kobietą. Marta rozbije ich rodzinę

To Emilka pierwsza pozna Marcina, który będzie gasił mieszkanie Marty. W 3108 odcinku "Pierwszej miłości" Marcin pomoże Emilce z odzyskaniem laptopa koleżanki. Nieco później w barze Marta spławi nachalnego adoratora Emilki mówiąc, że są lesbijkami. Nie będzie wiedziała, że tym samym ściąga na ich głowy serię kuriozalnych zdarzeń. Bo w obronie kobiet stanie także Marcin.

Przystojny strażak z miejsca zdobędzie serca obu pań. Już w 3109 odcinku "Pierwszej miłości" rycerski czyn Marcina będzie miał poważne konsekwencje. Adoratorem okaże się bowiem wpływowy radny, który ściągnie na Emilkę i Martę spore kłopoty.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog

Kim będzie Marcin w "Pierwszej miłości"?

Marcin Zabawa to dzielny, pomocny strażak, który każdemu będzie oferował ratunek. Pewnego dnia w 3109 odcinku "Pierwszej miłości" stanie w obronie zaczepianych w barze Marty i Emilki. Między nim a współlokatorkami zawiąże się nić sympatii. Dla Emilki znajomość z Marcinem będzie miłą odmianą po związku z brutalnym Mateuszem. Z jakiegoś powodu Marcin będzie jednak traktował Emilkę tylko jak przyjaciółkę, zwierzając się jej ze swoich sercowych problemów, czy prosząc o pomoc w zakupach.

Marcin z "Pierwszej miłości" to sympatyczny facet z poczuciem humoru. Jest pozytywnie nastawiony do świata, życie nie stwarza mu większych problemów. Wysportowany, lubi być w ruchu, aktywnie spędzać czas. Przyjaciele nie mogą się z nim nudzić. Wydawałoby się ideał, w jego rodzinie jest jednak ktoś, kto wpędza strażaka w kompleksy…

Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk), Marta (Honorata Witańska)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk), Marta (Honorata Witańska)
Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk), Marta (Honorata Witańska)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk), Marta (Honorata Witańska)
Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk)

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański)

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański)
Najnowsze