Pierwsza miłość, odcinek 3100: Artur z synem Tomkiem będą mieli romans z tą samą kobietą. Marta rozbije ich rodzinę

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3100: Artur z synem Tomkiem będą mieli romans z tą samą kobietą. Marta rozbije ich rodzinę

Pierwsza miłość, odcinek 3100: Artur z synem Tomkiem będą mieli romans z tą samą kobietą. Marta rozbije ich rodzinę

2020-10-13 11:47

W 3100 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw sekret Artura (Łukasz Płoszajski), który w tajemnicy przed synem Tomkiem (Oskar Wojciechowski). umówi się na randkę z jego nauczycielką Martą (Honorata Witańska). Będzie musiał utrzymywać to w sekrecie, ponieważ Tomek również zakochał się w pani pedagog , z którą połączyła go głębsza relacja. Seria niefortunnych zdarzeń doprowadzi do prawdziwej rewolucji w życiu Kulczyckich. Czy Marta w 3100 odcinku "Pierwszej miłości" rozbije rodzinę?

"Pierwsza miłość" odcinek 3100 - środa, 28.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3100 odcinku "Pierwszej miłości" Artur zaprosi Martę na randkę. Od dłuższego czasu się w niej podkochuje i będzie chciał ją poderwać. Tymczasem Tomek od rozstania ojca i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) sprawia coraz więcej problemów. Dlatego kiedy zaczęła się nim opiekować pedagog, bardzo jej zaufał i przekonał się, że może z nią szczerze porozmawiać. Niestety z jego strony relacja zaczęła być czymś więcej niż poprawnymi stosunkami z nauczycielką. Tomek z "Pierwszej miłości" zakochał się w Marcie. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog

W 3100 odcinku "Pierwszej miłości" Artur pomimo chęci umówienia się z Martą, będzie bardzo zestresowany zachowaniem syna. Dowie się, ze Tomek zakochał się w pani pedagog i że traktuje to poważnie. Odnalazł w niej wsparcie po rozstaniu rodziców i będzie próbował zaprosić ją do domu pod pretekstem rozmowy o jego złym samopoczuciu. To dla niego pierwsze tak poważne uczucie. Artur od rozstania z Kingą również z nikim poważnie się nie spotykał. Dlatego też w 3100 odcinku "Pierwszej miłości" randka przybierze niespodziewany obrót.  

Przeczytaj: Artur odchodzi z Pierwszej miłości? Łukasz Płoszajski pokazał zdjęcie z planu innego serialu!

W 3100 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Marta umówią się w barze. Nie będą się spodziewali, że w tym samym czasie Tomek postanowi pójść na wagary. Złoży się bardzo pechowo, bo chłopak również postanowi pójść w to samo miejsce. Wszystko będzie wskazywało na to, że przyłapie ojca z jego miłością. Czy w 3100 odcinku "Pierwszej miłości" to, co zobaczy Tomek, doprowadzi do rozbicia relacji ojca z synem? Dowiemy się już niebawem! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze