Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własniego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

2020-10-02 14:40

W 3097 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) zrealizuje swój misterny plan włamania do rezydencji Edwarda (Marek Siudym) i napadu na własnego ojca! Z pomocą bandyty Igora (Piotr Trojan), a także Michała (Wojciech Błach) nie bez problemów dostanie się do willi milionera, by ukraść z jego sejfu pieniądze na leczenie umierającej córki Julki (Łucja Kawczak). Nie wszystko jednak pójdzie po myśli Marysi. Bo nagle w 3097 odcinku "Pierwszej miłości" Edward sięgnie po pistolet i wyceluje do włamywaczy. Igor postanowi go zabić!

"Pierwsza miłość" odcinek 3097 - piątek, 23.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Choroba Julki w "Pierwszej miłości" popchnie Marysię do szalonych kroków. Dla dobra umierającej córki, którą może uratować tylko operacja i leczenie w USA Marysia będzie zdolna do wszystkiego. Wynajmie bezwzględnego bandytę Igora, który kiedyś ją porwał i chciał zabić, żeby obrabował jej ojca. Bo Edward Stryjeński pozostanie niewzruszony na los wnuczki, nie zgodzi się zapłacić miliona złotych za jej terapię w Stanach.

Choć Marysia i jej matka Aneta (Maria Pakulnis) jeszcze przed napadem w "Pierwszej miłości" posuną się do szantażu, by wymusić na Edwardzie pożyczkę na leczenie Julki, to biznesmen nie ulegnie. Sytuacja szybko wymknie się spod kontroli. Nie dość, że w 3088 odcinku "Pierwszej miłości" Edward w asyście ochroniarzy uprzedzi Domańskich, że zamierza zgłosić policji próbę wyłudzenia, to jeszcze zagrozi im więzieniem.

Patrz też: Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka. Weźmie błyskawiczny rozwód z Arturem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

Wreszcie Marysia w "Pierwszej miłości" nawiąże kontakt z Igorem. Zleci mu napad i kradzież pieniędzy w sejfu w domu Edwarda. Igor zgodzi się pod warunkiem, że Domańscy mu pomogą. Marysia nie będzie miała wyjścia - zgodzi się zostać bandytą, tak jak jej były prześladowca. Razem z Michałem i przestępcą zaczną przygotowywać plan napadu na Edwarda.

Wprowadzą go w życiu w 3097 odcinku "Pierwszej miłości". Tuż przed włamaniem Marysia, jej mąż i Igor będą się jednak musieli zmierzyć z pewnymi komplikacjami. Okaże się jednak, że misterny plan ma pewne luki. Ochrona w willi Edwarda pokrzyżuje im szyki. Ale mimo to dostaną się do środa rezydencji milionera. Znajdą pokój z sejfem i wtedy w 3097 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się Edward, który wyceluje do nich z pistoletu. W ostatniej chwili Igor ocali Marysię i Michała. Będzie chciał zabić Edwarda gaśnicą! Uderzy go tak mocno, że ojciec Marysi padnie nieprzytomny na podłogę.

Pierwsza miłość. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Edward (Marek Siudym), Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Edward (Marek Siudym), Marysia (Aneta Zając)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze