Artur odchodzi z Pierwszej miłości? Łukasz Płoszajski pokazał zdjęcie z planu innego serialu!

i

Autor: Instagram Artur odchodzi z Pierwszej miłości? Łukasz Płoszajski pokazał zdjęcie z planu innego serialu!

Artur odchodzi z Pierwszej miłości? Łukasz Płoszajski pokazał zdjęcie z planu innego serialu!

2020-08-28 10:40

Łukasz Płoszajski odejdzie z serialu "Pierwsza miłość", bo dostał rolę w hitowej produkcji TVN? Na profilu Płoszajskiego na Instagramie pojawiło się jego zdjęcie z planu "Na Wspólnej", na którym pozuje z Agnieszką Mrozińska. To już pewne, że będą tworzyli parę nowych bohaterów w kolejnym sezonie po wakacjach 2020. Czy to oznacza, że serialowy Artur pożegna się z "Pierwszą miłością", w której gra od samego początku, czyli od szesnastu lat?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2020, o godz. 18 w Polsacie

Łukasz Płoszajski dołączył do obsady "Na Wspólnej"! Nowym sezonie serialu TVN po przerwie wakacyjnej na osiedlu zjawi się tajemniczy bohater na motorze, a wraz z nim piękna, seksowna brunetką, w którą wcieli się Agnieszka Mrozińska. Tyle na razie wiadomo o roli Płoszajskiego w "Na Wspólnej".

Sam aktor znany głównie jako Artur Kulczycki w "Pierwszej miłości" na Instagramie niewiele ujawnił. Wspomniał, że wpadł na pierogi do baru Marii Zięby (Bożena Dykiel) i na tym w zasadzie koniec. Dodał, że z nową ekranową partnerką będzie gotowy na każde szaleństwo.

"Bądź gotowa ze mną na wszystko Babe #couple #partnerincrime #motorcycle" - napisał Płoszajski.

Patrz też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Artur zemści się na Kindze za romans z Jankiem. Znajdzie sobie inną - ZDJĘCIA

Nowa rola Płoszajskiego w "Na Wspólnej" wiąże się z tym, że odejdzie z "Pierwszej miłości"? Czyżby po szesnastu latach znudził się Arturem Kulczyckim? Jego bohater w "Pierwszej miłości" to jedna z czołowych postaci. Zdrady Artura, miłosne przepychanki z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) od lat niezmiennie wzbudzają wiele emocji wśród widzów.

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Romans Melki i Piotrka w cieniu zdrady Jagody - ZDJĘCIA

Płoszajski ani słowem nie potwierdził odejścia z "Pierwszej miłości". Wręcz przeciwnie! Żeby uspokoić swoich fanów na Instagramie co jakiś czas pokazuje ujęcia zza kulis z Kingą. Jako dowód, że Kulczycki tak łatwo się nie podda i nie zrezygnuje z żony, która zostawiła go dla kochanka Janka (Maciej Mikołajczyk).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze