Pierwsza miłość, odcinek 3089: Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3089: Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3089: Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog - ZWIASTUN

2020-10-12 12:03

W 3089 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) pocałuje Martę (Honorata Witańska), nieświadomy tego, że szkolna pedagog rozkochała już w sobie jego syna. Tomek (Oskar Wojciechowski) będzie się bowiem krył z uczuciami do starszej kobiety. Z kolei samotny Kulczycki wykorzysta pierwszą okazję, żeby w 3089 odcinku "Pierwszej miłości" uwieść Martę. Zbliży się do niej tuż po tym jak wyjdą na jaw kolejne tajemnice Tomka. Zaskoczona pocałunkiem Marta nie zdoła się oprzeć Arturowi. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3089 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3089 odcinku "Pierwszej miłości" wybuchnie romans Artura i Marty! Między Kulczyckim a pedagog ze szkoły Tomka iskrzyło już od dawna i w rozwoju wzajemnej fascynacji nie przeszkodziły im nawet problemy nastolatka z prześladującymi go kolegami, ucieczki ze szkoły, a nawet picie! Dość szybko Marta zorientowała się, że Tomek tak naprawdę zupełnie pogubił się w swoich uczuciach. Błędnie jednak zinterpretowała jego znajomość z Zosią ( (Justyna Kanabrocka). Zresztą tak jak Artur, który uznał, że syn chce przeżyć swój pierwszy raz z satanistką!

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

Tajemnice Tomka wyjdą na jaw, choć nie wszystkie, w 3089 odcinku "Pierwszej miłości". Artur będzie zaskoczony, kiedy dowie się, że syn trenuje judo. Nastolatkowi długo udało się to trzymać w sekrecie, ale pierwszy turniej judo wszystko zmieni. Podczas zawodów wiele faktów wyjdzie na światło dzienne - Tomek przestanie się kryć z uczuciami do Marty, ale ona wzbudzi coraz większe zainteresowanie Artura. Do tego stopnia, że w 3089 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki porwie ją w ramiona i przytuli przy wszystkich - na oczach syna, żony Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i jej kochanka Janka (Maciej Mikołajczyk).

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog

Na tym nie koniec, bo w 3089 odcinku "Pierwszej miłości" po turnieju judo Artur wkroczy do akcji jeszcze bardziej zdecydowanie. - Co cię tak stresuje? - zapyta szkolną pedagog, widząc, że Marta jest przy nim bardzo spięta. - Ty mnie stresujesz... - odpowie Marta, a Artur żeby ją rozluźnić zacznie ja całować. Romans Kulczyckiego z ukochaną Tomka w "Pierwszej miłości" może mieć fatalny finał. Zwłaszcza kiedy Tomek powie ojcu, że się zakochał w pedagog!

Sprawdź też: Artur odchodzi z Pierwszej miłości? Łukasz Płoszajski pokazał zdjęcie z planu innego serialu!

Wkrótce Artur w "Pierwszej miłości" postanowi wybić Tomkowi z głowy romanse z nauczycielką. Nie będzie jednak wiedział, jak się do tego zabrać. Tymczasem chłopak będzie szykował się do wyznania Marcie miłości... Niestety, cała sprawa nie pójdzie po jego myśli i szkolna pedagog nie odwzajemni tego uczucia. Bo zakocha się w jego ojcu!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze