Pierwsza miłość. Nowa bohaterka Beata przeżyła tragiczny wypadek! Spadł na nią samobójca - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Nowa bohaterka Beata przeżyła tragiczny wypadek! Spadł na nią samobójca - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Nowa bohaterka Beata przeżyła tragiczny wypadek! Spadł na nią samobójca - ZDJĘCIA

2020-11-03 14:51

W serialu "Pierwsza miłość" pojawi się nowa postać! Beata (Beata Jałocha) będzie nową sympatią Artura (Łukasz Płoszajski). Para pozna się na portalu randkowym po tym, jak relacja Kulczyckiego z Martą (Honorata Witańska) okaże się nieporozumieniem. To Tomek (Oskar Wojciechowski) namówi ojca do rozpoczęcia randek. Nowa postać Beaty w "Pierwszej miłości" jeździ na wózku inwalidzkim, a grająca ją Beata Jałocha faktycznie miała bardzo tragiczny wypadek. Jak doszło do niepełnosprawności kobiety? Szczegóły jej realnej historii są zatrważające!

Niebawem w serialu "Pierwsza miłość" pojawi się nowa postać. Beata będzie nową sympatią Artura, którą pozna na portalu randkowym. Wciąż wolny Kulczycki, da się namówić synowi i zaprosi tajemniczą kobietę na randkę. Dopiero na miejscu okaże się, że Beata nie powiedziała mu o sobie wszystkiego. Okaże się, że kobieta jeździ na wózku inwalidzkim. Nową bohaterkę "Pierwszej miłości" zagra Beata Jałocha, którą spotkała wielka tragedia. Co się wydarzyło w jej prawdziwym życiu?

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3112: Artur pozna nową dziewczynę. Tajemnicza Beata nie powie mu prawdy o sobie!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur i Janek dostaną zdjęcia Kingi z kochankiem. Teresa weźmie się za faceta córki

Aktorka, która zagra w "Pierwszej miłości" naprawdę przeżyła krytyczne chwile. Lata temu, kiedy nic nie wskazywało na tragedię, wracała do domu w tym samym czasie, kiedy młody chłopak Marek M., postanowił popełnić samobójstwo. Rzucił się z okna pokoju, który wynajmował i spadł wprost na kobietę. Beata Jałocha w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Jak się okazało, samobójcza śmierć obcego chłopaka, doprowadziła do niepełnosprawności aktorki "Pierwszej miłości". 

Okazało się, że Beata Jałocha, która niedługo pojawi się w "Pierwszej miłości" doznała złamania kręgosłupa. Niedługo postać Beaty zagości na ekranach, a widzowie poznają ją jako nową sympatię Artura. Chociaż serialowa Beata nie zdradzi Kulczyckiemu, że jeździ na wózku, spotkają się i coś zaiskrzy! Zaprosi ją na drugą randkę. Czy Beata będzie nową dziewczyną Artura, z którą ułoży sobie życie? Dowiemy się już w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze