Pierwsza miłość, odcinek 3112: Artur pozna nową dziewczynę. Tajemnicza Beata nie powie mu prawdy o sobie!

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3112: Artur pozna nową dziewczynę. Tajemnicza Beata nie powie mu prawdy o sobie!

Pierwsza miłość, odcinek 3112: Artur pozna nową dziewczynę. Tajemnicza Beata nie powie mu prawdy o sobie!

2020-11-02 20:26

W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Artur (Łukasz Płoszajski) pokaże swoje drugie oblicze! Odkąd romans z Martą (Honorata Witańska) zakończył się fiaskiem, Kulczycki wciąż pozostaje singlem. Jego syn Tomek (Oskar Wojciechowski) postanowi coś z tym zrobić i każe ojcu skorzystać a aplikacji randkowej. Tam pozna tajemniczą Beatę (Beata Jałocha), z którą umówi się na randkę. W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do spotkania, na którym Artur przeżyje szok, bo Beata nie powiedziała mu wielu rzeczy o sobie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3112 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Artur wciąż będzie singlem. Sytuacji nie poprawi fakt, że jego była żona Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) ułożyła sobie życie z Jankiem (Maciej Mikołajczyk), a on nadal nikogo nie poznał. Wyjątkiem była Marta (Honorata Witańska), w której Kulczycki się zauroczył, ale te same uczucia do kobiety kierował też Tomek. Dlatego w 3112 odcinku "Pierwszej miłości" syn poleci mu umówić się z kimś z aplikacji randkowej. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur i Janek dostaną zdjęcia Kingi z kochankiem. Teresa weźmie się za faceta córki

W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Artur pozna w aplikacji Beatę. Spodoba mu się pisanie z tajemniczą kobietą. Postanowi zaryzykować i za namową Tomka, umówi się z nią na randkę. Tomek będzie bardzo podekscytowany, bo chce, aby ojciec znalazł sobie dziewczynę i zapomniał o Marcie, a pomyślał o sobie. W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki wybierze się na randkę do parku, gdzie spotka się po raz pierwszy na żywo z Beatą. 

W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Artur nie będzie wiedział czego spodziewać się po spotkaniu. Wkrótce wyjdzie na jaw, że Beata nie wyjawiła prawdy o sobie. Pojawi się na randce na wózku inwalidzkim. Kulczycki na początku będzie lekko zaskoczony, ale szybko okaże się, że kobieta jest przemiłą osobą, która po prostu wstydziła się przyznać, że jest niepełnosprawna. W 3112 odcinku "Pierwszej miłości" Artur spędzi miłe chwile na randce. Czy zwiąże się z Beatą na stałe? 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze