Pierwsza miłość, odcinek 3099: Ojciec Marysi naśle na nią policję! Nieźle załatwi Edwarda - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3099: Ojciec Marysi naśle na nią policję! Nieźle załatwi Edwarda - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3099: Ojciec Marysi naśle na nią policję! Nieźle załatwi Edwarda - ZWIASTUN

2020-10-26 15:33

W 3099 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Edward (Marek Siudym) będzie już wiedział, że to Marysia (Aneta Zając) go okradła, że zabrała mu z sejfu 3 mln złotych! Biologiczny ojciec Marysi postanowi wsadzić ją do więzienia, ale najpierw musi udowodnić jej kradzież. Zjawi się z policją w barze gdzie Domańska razem z mężem Michałem (Wojciech Błach) oraz przybranym tatą Janem Radoszem (Wojciech Dąbrowski) będzie świętowała wyjazd Julki (Łucja Kawczak) na leczenie do USA. Bezwzględny biznesmen w 3099 odcinku "Pierwszej miłości" oskarży Marysię o kradzież, ale ona znajdzie sposób, żeby się wywinąć. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3099 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3099 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia wpadnie w panikę, bo Edward naśle na nią policję. Milioner razem z funkcjonariuszem wkroczy do "Barbariana" gdzie akurat odbędzie się mała impreza na cześć Julki. Domańska razem z najbliższymi będzie świętować, że udało się zebrać całą sumę na leczenie i operację córki w Stanach Zjednoczonych.

Radość zebranych zakłóci jednak prawdziwy ojciec Marysi, który będzie pewny, że to ona go okradła. Edward w 3099 odcinku "Pierwszej miłości" nie uwierzy w wersję przedstawioną przez córkę, że ktoś zlitował się nad umierającą Julkę i zapłacił za jej leczenie. - Skąd miałaś pieniądze z dnia na dzień?- To jest moja sprawa! Darczyńca chce być anonimowy...

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3102: Teresa napalona na Janka! Matka Kingi będzie miała sekretny romans z jej facetem? - ZWIASTUN

Wyjaśnienia Marysi w 3099 odcinku "Pierwszej miłości" okażą się mocno podejrzane także dla policjanta. Dlatego Domańscy zostaną wezwani na komisariat do wyjaśnienia całej sprawy. Nie będzie przeciwko nim żadnych dowodów, jedynie słowa Edwarda. Tym razem Marysia przechytrzy jednak ojca i znajdzie sobie nie tylko alibi, lecz także mocne wsparcie ze strony Karola Wekslera (Karol Strasburger). Bardzo bogaty i wpływowy biznesmen, właściciel firmy deweloperskiej przekona policję, że zapłacił za operację Julki w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur i Janek dostaną zdjęcia Kingi z kochankiem. Teresa weźmie się za faceta córki

Okradziony Edwarda w 3099 odcinku "Pierwszej miłości" straci nad sobą panowanie. Będzie przekonywał policję, że Marysia dogadała się z Wekslerem, który kłamie tak jak ona. - To nie może być prawda! Oni się znają! To jest jeden wielki kit! Jednak ojciec Marysi i tak nic nie wskóra, bo policja uwierzy Domańskim, że to Weksler pomógł im zabrać pieniądze na leczenie córki.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3099: Marysia nie wyjedzie z Julką na operację do USA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze