Pierwsza miłość, odcinek 3102: Teresa napalona na Janka! Matka Kingi będzie miała sekretny romans z jej facetem?  - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3102: Teresa napalona na Janka! Matka Kingi będzie miała sekretny romans z jej facetem? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3102: Teresa napalona na Janka! Matka Kingi będzie miała sekretny romans z jej facetem? - ZWIASTUN

2020-10-27 9:56

W 3102 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Teresa (Ewa Skibińska) poczuje zazdrość o Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) i jej kochanka Janka (Maciej Mikołajczyk)! Co więcej da córce do zrozumienia, że jej nowy facet jest ideałem i marzeniem każdej kobiety. Niewinne uwagi Teresy sprawią, że Kinga zacznie coś podejrzewać. Zwłaszcza, że Żukowska zasugeruje jej zmianą partnerów, a później w 3102 odcinku "Pierwszej miłości" umówi się na seks z nowym kochankiem. Kinga będzie niemal pewna, że Janek zdradza ją z jej matką. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3102 - piątek 30.10.2020 o godz. 18:00 w Polsacie

Zwiastun "Pierwszej miłości" nie pozostawia wątpliwości, że między Kingą a Jankiem coś zacznie się psuć, a powodem kryzysu u kochanków stanie się Teresa! Wystarczy, że matka Kingi podsunie jej myśl, że ukochany może ją zdradzać z inną, by ruszyła cała lawina dziwnych domysłów, podejrzeń. A zacznie się od tego, że Kulczycka dostanie kwiaty od swojego partnera. Bez okazji, tak zwyczajnie, żeby poprawić jej nastrój.

- Jak twój ojciec kupował mi kwiaty... Im więcej skoków w bok, tym więcej bukietów... - oceni prezent Janka jego teściowa. 

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3102: Artur i Janek dostaną tajemnicze zdjęcia Kingi z innym facetem

Później będzie już tylko gorzej, bo w 3102 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga utnie sobie z matką pogawędkę, z której będzie wynikało, że Teresa ma ochotę na romans z Jankiem. - Może się zamienimy? - zaproponuje córce. - Partnerami? - Kinga nie uwierzy własnym uszom. Oliwy do ognia doleje sama Żukowska, która w obecności Janka będzie się zachowywała co najmniej prowokująco.

Aż wreszcie w 3102 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga podsłucha telefoniczną rozmowę matki. Będzie już niemal pewna, że Teresa ma romans z jej Jankiem.- Kinga chyba się domyśla... Koronkową? A może bez? - wyszepcze Teresa, umawiając się na sekretny seks ze swoim facetem. To wystarczy, by Kinga zwątpiła w wierność Janka. On także w 3102 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie dziwną przesyłkę - dowód zdrady Kingi!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur i Janek dostaną zdjęcia Kingi z kochankiem. Teresa weźmie się za faceta córki

Między Kingą i Jankiem urośnie takie napięcie, że oboje będą podejrzewali się zdradę. W końcu Kinga w 3102 odcinku "Pierwszej miłości" postawi sprawę na ostrzu noża, postanowi śledzić swoją matkę. Niedługo potem przyłapie ją w hotelowym łóżku z kochankiem. Będzie w szoku kiedy przekona się kim on jest!

Sprawdź także: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

Pierwsza miłość. Teresa (Ewa Skibińska), Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Teresa (Ewa Skibińska), Janek (Maciej Mikołajczyk)
Pierwsza miłość. Teresa (Ewa Skibińska), Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Teresa (Ewa Skibińska), Janek (Maciej Mikołajczyk)
Pierwsza miłość odc. 3104. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksanda Zienkiewicz)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3104. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksanda Zienkiewicz)
Najnowsze