Pierwsza miłość, odcinek 3102:  Artur i Janek dostaną tajemnicze zdjęcia Kingi z innym facetem

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3102: Artur i Janek dostaną tajemnicze zdjęcia Kingi z innym facetem

Pierwsza miłość, odcinek 3102: Artur i Janek dostaną tajemnicze zdjęcia Kingi z innym facetem

2020-10-26 12:37

W 3102 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nabawi się niemałych problemów. Chociaż jest związana z Jankiem (Maciej Mikołajczyk), wciąż nie pozostaje obojętna Arturowi (Łukasz Płoszajski). Panowie nie pałają do siebie sympatią, wręcz przeciwnie, pragną by ten drugi zniknął. W 3102 odcinku "Pierwszej miłości" obaj dostaną plik zdjęć, na których Kinga obściskuje się namiętnie z obcym facetem. Tak gorące zdjęcia otworzą im oczy na to, że oszukuje wszystkich i udaje niewinną.

"Pierwsza miłość" odcinek 3102 - piątek 30.10.2020 o godz. 18:00 w Polsacie

W 3102 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie miała pełno wrażeń, tylko szkoda, że niekoniecznie pozytywnych. Odkąd związała się z Jankiem, nie mogą spokojnie żyć, bo cały czas spotykają ich problemy. Tym razem Kinga podsłucha rozmowę matki, która będzie umawiała się na seks randkę z tajemniczym mężczyzną. Córka usłyszy jaką bieliznę matka założy, albo i nie założy... W 3102 odcinku "Pierwszej miłości" zrządzenia losu spowodują, że Kinga nabierze podejrzeń, że to właśnie z Jankiem matka ma romans! 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

Tymczasem w 3102 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Janek dostaną kurierem przesyłkę. Okaże się, że to co zobaczą, zmieni ich podejście do Kingi na zawsze. Na zdjęciach będzie się obściskiwała z obcym facetem, który z ochotą ją rozbiera. Na fotkach widać będzie pikantne szczegóły gry wstępnej. Co więcej, na zdjęciach będzie widoczne logo "Kings Fitness", czyli wyjdzie na jaw, że Kinga zabawiała się w pracy. W 3102 odcinku "Pierwszej miłości" obaj panowie przeżyją szok.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

W 3102 odcinku "Pierwszej miłości" skupiona na swojej matce Kinga, nie będzie wiedziała, że nie tylko ona podejrzewa Janka o romans. On ją też! Obaj panowie nie będą pewni czy ufać przesyłce kurierskiej. Nie dowiedzą się także tożsamości nadawcy. Sprawa będzie wyglądać na tyle podejrzanie, że postanowią coś z tym zrobić. Do czego doprowadzi tajemnicza przesyłka z 3102 odcinka "Pierwszej miłości"? Czy Kinga będzie skończona i przylgnie do niej łatka "łatwej"? Dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze