Pierwsza miłość, odcinek 3099: Marysia nie wyjedzie z Julką na operację do USA. Zgarnie ją policja i Edward!

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3099: Marysia nie wyjedzie z Julką na operację do USA. Zgarnie ją policja i Edward!

Pierwsza miłość, odcinek 3099: Marysia nie wyjedzie z Julką na operację do USA. Zgarnie ją policja i Edward!

2020-10-21 14:53

W 3099 odcinku serialu "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) będzie już pewna, że Julka (Łucja Kawczak) nie umrze, że przejdzie operację w USA i terapię, a amerykańscy lekarze wyleczą ją ze śmiertelnej choroby - zaniku mięśni. Okradnie własnego ojca, Edwarda Stryjeńskiego (Marek Siudym), żeby mieć pieniądze dla Julki. Poza tym z pomocą przyjedzie jej ktoś, na kogo kompletnie nie liczyła. Kiedy zbierze 3 mln złotych dla córki w 3099 odcinku "Pierwszej miłości" razem z rodziną urządzi przyjęcie. Na imprezę wkroczy jednak policja z Edwardem. Zgarną Marysię za napad i kradzież?

"Pierwsza miłość" odcinek 3099 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Tuż po tym jak w "Pierwszej miłości" Marysia okradnie własnego ojca i razem z Michałem (Wojciech Błach) oraz bandytą Igorem (Piotr Trojan) wyciągnie mu z sejfu blisko 3 mln złotych na leczenie umierającej Julki rozegra się kolejny dramat. Bo Domańscy zorientują się, że wciąż im brakuje pieniędzy na wyjazd do Stanów Zjednoczonych i terapię w klinice, gdzie lekarze mają się podjąć trudnego zadania uratowania Julki. Przez chwilę Marysia straci nadzieję, że Julka przeżyje, ale wtedy wyciągnie do niej rękę ktoś, kogo się nie spodziewa. I dołoży brakującą sumę dla chorej córki Domańskiej.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

Dzięki temu w 3099 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia z Michałem oraz rodzina i przyjaciółmi urządzą małe przyjęcie na cześć Julki. Będą świętować, że się udało zgromadzić tak dużą sumę. Ich radość nie potrwa jednak długo, bo nagle do drzwi zapuka Edward z policją. Biznesmen będzie już wiedział, że to Marysia go okradła, że napadła go w brutalny sposób z dwoma wspólnikami. Ojciec Marysi zamknie ją w więzieniu za to co mu zrobiła? 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julka umrze w szpitalu? Marysia przyjedzie do niej za późno! Matylda będzie chciała zabić Janka

Na szczęście w 3099 odcinku "Pierwszej miłości" Edwarda ruszy sumienie! Nie wniesie oskarżenia przeciwko Domańskim. Nie zabierze im także swoich milionów na leczenie wnuczki. Wreszcie zrozumie, że tylko on może uratować Julce życie. Niedługo potem Marysia razem z córką będą się szykowały do wyjazdu do USA. Będą świadome tego, że ich pobyt w USA oznacza długą rozłąkę z Michałem, ale to tylko mała cena za to, żeby Julka mogła dalej żyć.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach)

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość.  Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze