Pierwsza miłość, odcinek 3128: Kinga i Marysia wyjadą do Mołdawii na poszukiwania Janka! Dojdzie do tragedii

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3128: Kinga i Marysia wyjadą do Mołdawii na poszukiwania Janka! Dojdzie do tragedii

Pierwsza miłość, odcinek 3128: Kinga i Marysia wyjadą do Mołdawii na poszukiwania Janka! Dojdzie do tragedii

2020-11-15 18:26

W 3128 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zjednoczą siły, by dotrzeć do prawdy o koszmarnym wypadku Janka (Maciej Mikołajczyk). Już niedługo widzowie zobaczą jego zmagania w Mołdawii, gdzie zostanie porwany i uwięziony w specjalnym bunkrze, w którym dojdzie do śmiercionośnego wybuchu. W 3128 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga i Marysia ruszą na poszukiwania prawdy o śmierci Janka, ale szybko okaże się, że wyjazd do Mołdawii to koszmarny pomysł. One też znajdą się w potwornym niebezpieczeństwie!

"Pierwsza miłość" odcinek 3128 - środa, 9.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3128 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie w żałobie po Janku. Odkąd mężczyzna zdecyduje się na wyjazd do Mołdawii, aby tam poszukiwać informacji na temat handlu ludźmi, okaże się, że padnie ofiarą przestępców. Niedługo po jego dotarciu na miejscu zostanie porwany i zamknięty w specjalnym bunkrze. Niestety dojdzie tam do poważnego wybuchu, a po jakimś czasie okaże się, że na miejscu śledczy zobaczą ślad DNA Janka, co będzie świadczyło o jego śmierci. W 3128 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie w żałobie, ale postanowi na własną rękę poprowadzić śledztwo. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

Pierwsza miłość. Lesbijski romans Emilki z Martą. Bartek osaczony przez Wandę

W 3128 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia postanowi wesprzeć Kingę. Kiedy tylko wróci zza granicy z Julką (Łucja Kawczak), natychmiast postanowi pomóc w śledztwie. Obie dotrą do Mołdawii i zaczną szukać informacji na temat Janka. Kinga cały czas będzie wierzyć, że mężczyzna żyje, chociaż nic na to nie wskaże. Niestety szybko się okaże, że wyjazd kobiet okaże się błędem i niebezpieczeństwem. W 3128 odcinku "Pierwszej miłości" w jednym z mołdawskich barów, zaczepi je obcy i podejrzany mężczyzna. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3125. Śmierć Janka w Mołdawii! Ukochany Kingi zginie w wybuchu w bunkrze terrorystów. Znajdą jego DNA

W 3128 odcinku "Pierwszej miłości" do siedzących w barze Marysi i Kingi, podejdzie podejrzana osoba. Mężczyzna nie będzie wzbudzał zaufania, ale najwyraźniej będzie wiedział kim są kobiety i czego szukają. Dosiądzie się do nich i zacznie rozmawiać. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie w 3128 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia i Kinga wpadną na trop. Czy jednak mężczyzna nie jest po złej stronie? W końcu to dość niecodzienna sytuacja, by obca osoba pomagała w śledztwie. Czy Marysia i Kinga zostaną porwane, tak jak Janek? Dowiemy się wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze