Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Dramat chorej na raka Kingi. Będzie umierała na oczach Janka. Leczenie nic nie da! - ZDJĘCIA

2023-06-05 15:11

Choroba Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) w nowym sezonie "Pierwszej miłości" będzie wielką próbą dla jej małżeństwa z Jankiem (Maciej Mikołajczyk) i relacji z jej przyjaciółkami. Na początku chora na raka Kinga nie powiedziała nikomu o diagnozie lekarza, nie chciała litości, a do tego pragnęła ochronić przed bólem i strachem najbliższe osoby. Sama nie była w stanie poradzić sobie ze strachem przed śmiercią, przed tym, co ją czeka. W "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 leczenie Kingi wkroczy w decydującą fazę, ale pojawią się kolejne komplikacje. Janek i przyjaciółki Kingi będą patrzeć na to jak umiera... Co będzie z Kingą? Czy jest jeszcze dla niej nadzieja?

Czy Kinga w nowym sezonie "Pierwszej miłości" wyzdrowieje i pokona raka piersi?

Nowy sezon "Pierwszej miłości" rozpocznie się od walki Kingi z chorobą nowotworową. Od momentu, w którym poznała diagnozę lekarza, że choruje na raka piersi przeszła już długą drogę. Ze względu na Janka i swoich synów podjęła decyzję, że nie powie im o chorobie. Dlaczego? Żeby ich chronić, by nie cierpieli jak ona za każdym razem, gdy rak daje kolejne objawy. Poza tym bała się i nie umiała sobie z tym inaczej poradzić. Za nic w świecie nie chciała też litości najbliższych. Ale pomyliła litość z chęcią wsparcia, jakim otoczyliby ją mąż, synowie i przyjaciółki.

- Powiedzenie o chorobie to przyznanie się, że wszystko dzieje się naprawdę, nie ma już bezpieczniej przestrzeni, w której rak nie istnieje. Kinga nie była na to gotowa - wyjaśniła decyzję swojej bohaterki Aleksandra Zienkiewicz w wywiadzie dla magazynu "Świat Seriali".

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach chora Kinga zyska nowe siły do walki z rakiem piersi dzięki Jankowi i przyjaciółkom. Bliscy nie pozwolą jej się podać. Dzięki nim Kinga zrozumie, że ma dla kogo żyć, że tak wiele znaczy nie tylko dla męża i swoich synów, ale także dla Marysi (Aneta Zając), Emilki (Anna Ilczuk) i Marty (Honorata Witańska).

Przy okazji Zienkiewicz ujawniła, że leczenie Kingi w nowym sezonie "Pierwszej miłości" nie będzie łatwe, nie przyniesie spodziewanych rezultatów. Nadejdzie taka chwila, w której chora Kinga straci nadzieję, że wyzdrowieje. Stan Kingi pogorszy się do tego stopnia, że będzie umierała na oczach bliskich.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze