Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3515: Mateusz wyjdzie z więzienia? Zeznania Marty wszystko zmienią. Nagły zwrot w procesie psychopaty - ZDJĘCIA

2022-11-24 12:53

W 3515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marta (Honorata Witańska) stanie przed sądem, żeby złożyć zeznania na procesie Mateusza (Lesław Żurek), psychopaty, który ją porwał, chciał zabić i zamordował niewinnego człowieka. Stanie oko w oko ze swoim oprawcą? Mateusz wkroczy do sądu z obstawą uzbrojonych policjantów, żeby zbliżył się do Marty. Mimo to w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" ona będzie przerażona na sama myśl, że potwór jest blisko. Trauma Marty znów da o sobie znać. Zeznając w sprawie Mateusza da się podejść jego prawniczce, która wytrąci ją z równowagi, by pokazać swojego klienta w zupełnie innym świetle. Czy Mateusz wyjdzie z więzienia? Jaki wyrok wyda sąd? Zobacz ZDJĘCIA z "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3515 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Proces Mateusza ruszy w 3514 odcinku "Pierwszej miłości" i już od początku Marta i Emilka (Anna Ilczuk) będą zaskoczone linią obrony mecenas Skalskiek, reprezentującej psychopatycznego mordercę, przez którego przeżyły prawdziwy horror. Sytuacja wymknie się spod kontroli, a przyjaciółki zrozumieją, że nawet jeśli powiedzą prawdę o tym, co im zrobił Mateusz w domku w górach, to nie ma gwarancji, żeby sąd skazał go na dożywotnie więzienie, żeby sadysta spędził za kratkami resztę życia.

Oczywiście w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" kluczowe będą zeznania Marty, którą Mateusz porwał jako pierwszą, żeby w swoją pułapkę zwabić później Emilkę. To ją chciał zabić, a nie swoją byłą narzeczoną. Nad Martą brutalnie się znęcał, Emilkę tylko przywiązywał do łóżka, żeby mu nie uciekła. Tuż przed uwolnieniem przyjaciółek przez Marcina (Przemysław Cypryański), bezwzględny psychopata kazał Marcie wykopać grób i chciał ją zastrzelić na polanie.

Od tych mrożących krew w żyłach wydarzeń minęło już wiele tygodni, lecz Marta w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" ani na chwilę nie zapomniała o tym co jej zrobił Mateusz. Dlatego kupiła nielegalnie pistolet, dlatego zamyka się w mieszkaniu i stroni od obcych mężczyzn. Przed sądem w Jaśle, gdzie odbędzie się proces Mateusza już w 3514 odcinku "Pierwszej miłości" Marta spotka kolejnego dręczyciela. A później będzie tylko gorzej!

Zeznania Marty rozpoczną się dopiero w 3515 odcinku "Pierwszej miłości". Ze względu na stan psychiczny ofiary oskarżonego o zabójstwo Mateusza na sali rozpraw będzie tylko jego prawniczka. Mecenas reprezentująca mordercę w dociekliwy sposób postara się wyciągnąć od Marty zeznania mogące niekorzystnie wpłynąć na jej wersje wydarzeń. Skalska będzie chciała pokazać klienta w zupełnie innym świetle. Nie jako mordercę zwyrodnialca.

Prawniczka Skalska w 3515 odcinku "Pierwszej miłości" przyjmie, że Mateusz był niepoczytalny, nie wiedział co robił, kierowała nim nieodwzajemniona miłość do Emilki. Pytania i sugestie adwokatki wytrącą Martę z równowagi, do tego stopnia, że nie będzie w stanie powiedzieć, co dokładnie działo się w domku w górach. Sąd postanowi przełożyć rozprawę na następny dzień. Ale z Martą wcale nie będzie lepiej.

Mimo trudności i stresu jakie Marcie przysporzy proces Mateusza w 3516 odcinku "Pierwszej miłości" dokończy swoje zeznania w sądzie. Przyjaciółki, Emilka i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) będą ją wspierały w tym trudnym czasie. Mimo to wciąż nie będzie wiadomo czy sąd skaże Mateusza, czy może psychopata wyjdzie z więzienia.

Proces Mateusza przed sądem w Jaśle potrwa kilka odcinków "Pierwszej miłości". Dobiegnie końca, kiedy Marta ostatni raz będzie przesłuchiwana jako świadek. Przed samym wyjściem z budynku sądu w 3517 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do przerażającej, niebezpiecznej sytuacji. Śmiertelnie przestraszona Marta znów zobaczy Mateusza i wszystkie lęki wrócą do niej ze zdwojoną siłą!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marcin uratuje Martę i Emilkę przed Mateuszem! Stasia porwie córkę Artura i Doroty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze