Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3514: Nowy dręczyciel Marty! Arek będzie jeszcze gorszy od psychola Mateusza - ZDJĘCIA

2022-11-15 15:20

Mateusz (Lesław Żurek) z "Pierwszej miłości" będzie miał godnego następcę? Tajemniczy Arek (Dariusz Wieteska) nie da Marcie (Honorata Witańska) spokoju, a przecież nawet nie zdążyła otrząsnąć się po tragicznych wydarzeniach, które zgotował jej psychol. Tortury i więzienie spowodowały, że życie nauczycielki zmieniło się nie do poznania. W 3514 odcinku "Pierwszej miłości" Marta i Emilka (Anna Ilczuk) stawią się w Jaśle na rozprawie psychola Mateusza, by złożyć zeznania i ostatecznie przypieczętować skazanie bandyty. Jakie będzie ich zdziwienie, kiedy na miejscu okaże się, że to nie koniec dramatów, a Arek przyczyni się do kolejnych kłopotów.

"Pierwsza miłość" odcinek 3514 - środa, 9.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3514 odcinku "Pierwszej miłości" w życiu Marty znów zagości duży niepokój. Wszystko przez wyprawę do Jasła, gdzie odbędzie się sprawa sądowa psychola Mateusza, który porwał ją i Emilkę, więził, torturował i zabiłby, gdyby nie czujność Marcina (Przemysław Cypryański). Nauczycielka próbowała wyjść z traumy, pomagają jej w tym bliscy, a nawet Janek (Maciej Mikołajczyk) poświęci się rozmowom z kobietą, by poczuła się lepiej. Niestety podróż do Jasła przywróci koszmarne wspomnienia, Marta dostanie napadów lękowych, będzie obawiała się rozprawy, a jej stan psychiczny zdecydowanie się pogorszy. 

Tajemniczy Arek zacznie nękać Martę w 3514 odcinku "Pierwszej miłości" 

Marta pojedzie do Jasła z Emilką Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) i Marcinem. To oni wesprą ją w trudnych chwilach, ale jakie będzie ich zaskoczenie, kiedy na miejscu okaże się, że pewien podejrzany mężczyzna kręci się wokół nauczycielki... Tajemniczy Arek okaże się dziennikarzem, który czeka na sensację w związku ze sprawą sądową Mateusza. Będzie bezczelny i przeszkodzi Marcie oraz przyjaciołom w spokojnym przeżywaniu tej sprawy. Arek postanowi poszukać gorącego tematu, a więzione i dręczone przez psychola kobiety, okażą się idealnym celem. Fotograf nie pomyśli, że wyrządza im jeszcze większą krzywdę, bo każdy chciałby raczej zapomnieć o sprawie. To okaże się niemożliwe, bo rozprawa sądowa w 3514 odcinku "Pierwszej miłości" nie pójdzie po myśli przyjaciółek... Marta i Emilka mocno zdziwią się tym, co usłyszą od obrońcy psychola. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Najnowsze