Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia nie zazna spokoju! Dowie się, że Kacper wciąż ją kocha?

2023-07-31 7:40

Marysia (Aneta Zając) w "Pierwszej miłości" po wakacjach wcale nie zazna spokoju. Czeka ją szokujący zwrot akcji, a relacja miłosna z Wenerskim (Przemysław Sadowski) zawiśnie na włosku. Marysia nie wie jednak, że wkrótce czeka ją spory szok. W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach do jej życia powróci bliźniaczka Dominika (Aneta Zając). To ona wyciągnie z Kacpra (Damian Kulec) prawdę o tym, że lekarz wciąż kocha siostrę... To nie koniec, bo Marysia nie zdążyła dowiedzieć się wszystkiego na temat Jakuba, a czekają ją kolejne zawirowania.

Szokujący zwrot akcji w życiu Marysi w "Pierwszej miłości" po wakacjach 

Marysia nie ma szczęścia do mężczyzn, co tylko udowadniają kolejne porażki, które zalicza przy okazji nowych związków. Kiedy już się wydaje, że wiedzie szczęśliwe życie, zawsze coś się popsuje... Tak było m.in. w przypadku ostatniego męża Marysi, Michała (Wojciech Błach). Mężczyzna kiedyś był dobry i opiekuńczy, potem zmienił się w zdradzieckiego potwora, a jeszcze później próbował odzyskać byłą żonę. Niemniej jednak, Marysia w nowym sezonie "Pierwszej miłości" dalej będzie walczyła o szczęście. Nie ma opcji, że podda się i zrezygnuje z realizowania siebie. O ile na polu zawodowym osiąga sukcesy, tak prywatnie nie do końca wychodzą jej relacje z mężczyznami. 

Marysia już w minionych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" podejrzewała, że Jakub nie jest z nią do końca szczery i miała rację, bo Wenerski uganiał się za Laurą (Katarzyna Maciąg) i na siłę próbował popsuć jej relację z Adamem (Krystian Wieczorek). Marysia dopiero po czasie przekonała się, że Wenerski sabotuje związek artystki i nie robi tego bez powodu...

Marysia wróci do Kacpra w "Pierwsza miłość" po wakacjach?

Zdradzamy, że do życia Marysi znów włączy się siostra bliźniaczka. Dominika weźmie się za przyciśnięcie Nowaczyka i spróbuje wyciągnąć od niego, czy nadal kocha Marysię. Przypomnijmy, że pod koniec minionego sezonu "Pierwszej miłości" lekarz definitywnie zakończył romans z Barbarą (Anna Jarosik). Dominika będzie pewna, że Nowaczyk chciałby być z Marysią. Na profilu "Super Express Seriale" na Facebooku zapytaliśmy się widzów, z kim powinna związać się Marysia. Zdania są jednak podzielone. 

- Chciałabym żeby Marysia związała się z Kacprem ale to ona musi zdecydować kogo tak naprawdę kocha

- Żeby była z Kacprem bo bardzo, do siebie pasują i mają takie same charaktery i problemy

- Powinna być z Kacprem . Sama siebie oszukuje będąc z Wenerskim a on i tak myśli o innej. Tylko Kacper

- Niech wróci do Michała albo niech będzie z Wenerskim - czytamy w komentarzach. 

Jedno jest pewne, Marysia na nudę nie będzie mogła narzekać. Niebawem znów wpadnie w wir miłosnych rozterek. 

Pierwsza miłość po wakacjach. Bartek wybierze Emilkę czy Ewelinę? Kazał widzom zdecydować!
Najnowsze