Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Dominika odkryje, że Kacper nadal kocha Marysię. Nowaczyk niemal zapadnie się pod ziemię! - ZDJĘCIA

2023-06-21 9:26

Cwana siostra bliźniaczka Marysi (Aneta Zając) powróci w nowym sezonie "Pierwszej miłości" z przytupem. Dominika (Aneta Zając) pojawi się na nowo i od razu zrobi niemałe zamieszanie. Nieźle oberwie się Kacprowi (Damian Kulec), który ledwo co uciął kontakt z Basią (Anna Jarosik). Dominika w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 zauważy, że Nowaczyk wcale nie zapomniał o jej siostrze. Wręcz przeciwnie, kobieta uzna, że młody lekarz cały czas kocha Marysię! Kacper zapadnie się pod ziemię pod wpływem słów przebiegłej Dominiki.

Dominika w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" odkryje, że Kacper wciąż kocha Marysię

Powrót Dominiki do życia siostry nastąpi już w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach. Jak każdy wie, bliźniaczka Marysi zawsze zapewnia jej szokujące doznania, a zresztą nie tylko jej, bo potrafi wywołać niemałe zamieszanie dosłownie wszędzie. Dominika raz pojawia się, raz znika z życia siostry, ale pewnym jest, że znów zawita do jej życia w nowym sezonie "Pierwszej miłości". Od razu zainteresuje się życiem miłosnym Marysi i kiedy tylko dojdzie do spotkania z Kacprem, wybada wszystko. Jakie będzie jej zdziwienie, kiedy odkryje, że Nowaczyk wcale nie zapomniał o Marysi, a wręcz nadal ją kocha!

- Ty wciąż ją kochasz - rzuci Dominika do młodego lekarza w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023. Dominika spotka się z mężczyzną w aucie przed kliniką We-Med i właśnie wtedy, podczas krótkiej wymiany zdań zauważy, że Kacper nie przestał interesować się Marysią. Mało tego, Nowaczyk pod wpływem słów kobiety dosłownie oniemieje! Będzie wyglądał jakby chciał zapaść się pod ziemię... Czyżby bliźniaczka Marysi wszystko przewidziała i miała rację?

Po zerwaniu z Basią, Kacper postara się o siostrę Dominiki w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Mało tego, Dominika porozmawia z Kacprem akurat bezpośrednio po sytuacji, kiedy to Kacper zerwał romans z Basią. Zapłakana kobieta w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" wybiegnie z We-Med całkiem załamana. Nowaczyk nie bez powodu nie umiał sobie ułożyć życia z inną osobą, bo może faktycznie wciąż kocha tylko Marysię. Dominika będzie przekonana, że właśnie tak jest, a lekarz nie pogodził się, że z jej siostrą nigdy mu się nie udało.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Listen on Spreaker.
Najnowsze