Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Ewelina wywoła skandal w Wadlewie. Ma plan i nie cofnie się przed niczym - ZDJĘCIA

2023-08-18 13:02

Ewelina (Magdalena Górska) nieźle namiesza w nadchodzącym sezonie serialu "Pierwsza miłość". Już wie, że Bartek (Rafał Kwietniewski) wcale nie był wierny podczas jej nieobecności w Wadlewie. Zrobiła jednak dobrą minę do złej gry, a dalsze losy bohaterów rozstrzygną się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023. Pewnym jest, że Ewelina nie odpuści, znajdzie sobie sojuszników i nie podda się w walce o Bartka. Nie dopuści myśli, że ukochany mógłby wybrać Emilkę (Anna Ilczuk). Córka Romana (Lech Dyblik) będzie mieć plan.

Ewelina wywoła skandal w Wadlewie. Konsekwencje zdrady nie ominą Bartka 

W nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" Ewelina zawalczy o Bartka. Już wie, że narzeczony nie był jej wierny, bo posłuchała wymianę zdań Emilki i Celiny (Grażyna Zielińska) podczas wieczoru panieńskiego seniorki. Nic jednak nie zrobiła z tą informacją i dopiero w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach, weźmie się za tę sprawę. Nadejdzie ślub Celiny i Romana i chociaż ceremonia zachwyci wszystkich. nie wszystko pójdzie zgodnie z myślą zakochanych. Wiadomo już, że mężczyzna ulegnie wypadkowi na oczach córki i to pokrzyżuje dalsze szczęście ze świeżo upieczoną żoną. 

Na oficjalnym profilu aktorki Magdaleny Górskiej na Instagramie pojawiło się nagranie z planu, kiedy akurat kręcono sceny ślubu Celiny i Romana. Serialowa Ewelina bez cienia wątpliwości przyznaje, że jej bohaterka dopiero pokaże, na co ją stać. - (...) Oj, lepiej nie pytać o nic w przypadku Eweliny, lepiej nie - śmieje się na nagraniu aktorka, czym nawiązuje do dalszych losów swojej bohaterki. 

Ewelina stanie się "czarnym charakterkiem" w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Wiadomo już, że córka Romana zgada się m.in. z Melisą (Aleksandra Szwed), która podpadła Emilce. Była żona Bartka nie mogła przeżyć, że kobieta wykorzystała jej nieobecność w fabryce, spowodowaną żałobą po stracie Marcina (Przemysław Cypryański). Czyżby Ewelina i Melisa połączyły siły i chciały zniszczyć córkę Śmiałka (Paweł Okoński)? 

Ewelina na pewno nie zostawi "od tak" sprawy zdrady Bartka. Nie wyobraża sobie, że narzeczony miałby odejść do byłej żony i nie pozwoli na to. Szkoda tylko, że sam Miedzianowski będzie borykał się z wielkimi rozterkami miłosnymi i nie wiadomo jeszcze, co tak naprawdę zrobi i kogo wybierze. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze