Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Piękny ślub Celiny i Romana skończy się tragedią. Nie zaznają szczęścia - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-08 11:39

Celina (Grażyna Zielińska) i Roman (Lech Dyblik) spotkają się przy ołtarzu w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość". Nie obędzie się bez komplikacji, ale ostatecznie seniorzy powiedzą sobie sakramentalne "tak" wśród bliskich. W kościele zapanuje podniosła atmosfera, a Celina i Roman będą patrzeć na siebie z miłością. Szkoda tylko, że kolejne odcinki "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 przyniosą im mnóstwo bólu i cierpienia. Para młoda nie dostanie szansy, by nacieszyć się sobą. Zobacz ZWIASTUN tego, co się wydarzy!

Uroczysta ceremonia Celiny i Romana skończy się tragedią w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" 

Nie ma mowy o szczęściu w wątku Celiny i Romana! Kiedy już seniorzy odkryli miłość, doszli do tego, że oboje chcą spędzić ze sobą życie, nastąpi wielkie nieszczęście! Widzowie zobaczą ślub pary w nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości" i to z pewnością wzruszy każdego. Seniorka wystąpi w eleganckiej sukni ślubnej, a ojciec Eweliny (Magdalena Górska) wystroi się w garnitur, z którym już wcześniej były pewne problemy. Na szczęście parze młodej będą pomagać Śmiałek (Paweł Okoński) oraz Bartek (Rafał Kwietniewski). To właśnie lekarz pomoże Romanowi w przygotowaniu się do ślubu. Przemilczy jednak, że nie był wierny jego córce i wciąż myśli o byłej żonie, a do jego ślubu z Eweliną może nigdy nie dojść...

Celina i Roman powiedzą sobie sakramentalne "tak" wśród bliskich i w pięknie ustrojonym kościele. Uroczystość wzruszy wszystkich zgromadzonych, ale niestety nikt nie spodziewa się, że wkrótce na nowożeńców spadnie ogromna tragedia... Chodzi o wypadek Romana i jego walkę o życie. Jak informowaliśmy, w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" senior znajdzie się w skrajnie niebezpiecznej sytuacji. Prawdopodobnie weźmie udział w wypadku samochodowym, a ratownicy zawalczą o jego życie. To wszystko na oczach Eweliny, która rzuci się ojcu na pomoc, ale przecież niewiele da radę w tej sytuacji zdziałać. 

Celina zostanie wdową zaraz po ślubie?

Zatrważające wydarzenia w "Pierwszej miłości' z pewnością załamią Celinę. Tym bardziej, że niedawno sama przeżyła dramat w związku z pożarem domu, kiedy to w akcji ratowniczej zginął Marcin (Przemysław Cypryański). Z powodu śmierci strażaka, seniorka nie od razu chciała myśleć o ślubie z Romanem. Ugięła się jednak, zdecyduje się na ceremonię, wszystko w kościele pójdzie wspaniale, aż tu nagle wypadek mężczyzny zmieni wszystko! 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze