Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Poproszono widzów o ułożenie scenariusza! Poszło o Emilkę i Bartka i Ewelinę - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-07-26 11:51

To widzowie serialu "Pierwsza miłość" mogą ułożyć dalszą historię ulubionych bohaterów! Nie zawsze scenariusz spełnia oczekiwania i potrzeby fanów, więc tym razem sam Rafał Kwietniewski wystąpił o radę, co jego bohater ma zrobić w nowym sezonie hitu Polsatu. Nie da się ukryć, że Miedzianowski bardzo zagubił się między uczuciami do byłej żony Emilki (Anna Ilczuk), a zobowiązaniami wobec Eweliny (Magdalena Górska). To widzowie "Pierwszej miłości" ułożyli dalszy przebieg akcji w wątku miłosnym lekarza, córki Śmiałka (Paweł Okoński) i byłej więźniarki.

Widzowie zadecydowali, jaki będzie dalszy scenariusz serialu "Pierwsza miłość"

Rzadko się zdarza, by widzowie mieli realny wpływ na dalsze wątki swoich ulubionych postaci. Na oficjalnym profilu serialu "Pierwsza miłość" na Instagramie pojawiła się jednak ciekawa propozycja dla obserwatorów. Pokazano nagranie z Rafałem Kwietniewskim w roli głównej, który siedzi przy stoliku i zastanawia się, którą z kobiet powinien wybrać. Przypomnijmy, że pod koniec mienionego sezonu "Pierwszej miłości" okazało się, że Ewelina chce do niego wrócić i nawet podsłuchała rozmowę Emilki i Celiny (Grażyna Zielińska) i w ten sposób dowiedziała się, że lekarz nie był jej wierny. Nie wiadomo jeszcze, jakie kroki podejmie w związku z tym, że Emilka i Miedzianowski wylądowali w łóżku.

Pomóż Bartkowi💔😬 W ostatnich odcinkach trochę się namieszało i nasz bohater ma problem z dokonaniem wyboru🤯Od tego może zależeć jak potoczą się jego losy w nowym sezonie🫣Emilka czy Ewelina. Którą z nich powinien wybrać?Zostaw mu odpowiedź w komentarzu👍🏼 - taki wpis czytamy pod wideo z serialowym Bartkiem. Można wywnioskować, że scenka została nagrana podczas wesela Celiny i Romana (Lech Dyblik), które widzowie "Pierwszej miłości" zobaczą dopiero po wakacjach 2023. 

Widzowie pomogli Bartkowi z "Pierwszej miłości" 

Szybko się okazało, że fani wątku Bartka w "Pierwszej miłości" są gotowi współpracować. Niemal wszyscy opowiedzieli się w komentarzu za tym, żeby lekarz wrócił do byłej żony. W sprawę zaangażowała się nawet sama Magdalena Górska, czyli serialowa Ewelina. 

- Emilka @magdalena.gorska_official w kryminalnych mnie wykończyła jak załatwiła Marka - zażartowała jedna z osób, nawiązując do jednej z ról aktorki w innym serialu. - Oj tam oj tam stare dzieje 😂 - zaśmiała się Górska. 

Nie da się ukryć, że serialowa Ewelina zdecydowanie przegrała starcie z Emilką. Widzowie serialu "Pierwsza miłość" byli niemal jednogłośni, że Bartek ma wrócić do byłej żony Emilki.

Pierwsza miłość po wakacjach. Bartek wybierze Emilkę czy Ewelinę? Kazał widzom zdecydować!
Najnowsze