Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Bartek wybierze Emilkę! Już zadecydowano, z kim ułoży sobie życie Miedzianowski - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-07-26 11:10

To już pewne! Bartek (Rafał Kwietniewski) ma wybrać Emilkę (Anna Ilczuk) w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023! Widzowie są jednogłośni w tym, że lekarz musi wrócić do byłej żony i na nowo ułożyć sobie z nią życie. Ich historia jest długa i zawiła i chociaż pojawiały się między nimi wzloty i upadki, większość osób uważa, że są dla siebie stworzeni. Bartek w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej, będzie musiał dokonać ostatecznego wyboru i ulokować swoje uczucia. Zadecydowano, że ma być z Emilką!

Bartek ma wybrać Emilkę w "Pierwszej miłości" po wakacjach!

Szokujące wieści z planu "Pierwsza miłość"! Dopiero w kolejnych odcinkach rozstrzygnie się, co dalej z relacją Emilki i Bartka oraz narzeczeństwem Eweliny z lekarzem. Pod nieobecność byłej więźniarki, która zdecydowała się na jakiś czas wyjechać w samotną podróż nad morze, wiele się zmieniło. Miedzianowski wspierał byłą żonę po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański), a wzajemne zwierzenia i bliskość spowodowały, że poczuli się jak za dawnych lat. Nie da się ukryć, że widzowie "Pierwszej miłości" od zawsze kibicowali tej parze, ale jednak nastąpił rozwód. Nic straconego, bo okazuje się, że istnieje realna szansa na powrót miłości tej dwójki!

O dziwo, sam Rafał Kwietniewski poprosił fanów o pomoc. Na profilu "Pierwszej miłości" na Instagramie pojawiło się nagranie, gdzie aktor prosi o pomoc dla jego serialowego bohatera. - Słuchajcie, jest sprawa, jak już mniej więcej się orientujecie, nie wiem co zrobić. Ewelina, Emilka, to na "e" i to na "e", ale siedzę tak tutaj przy talerzu i się zastanawiam, co mam z tym zrobić. Jakbyście mogli zostawić komentarze pod tym filmem, to może to mi coś zasugeruje - mówi Rafał Kwietniewski, wcielając się w postać zamyślonego Bartka. 

Widzowie serialu "Pierwsza miłość" zadecydowali. Bartek ma wybrać Emilkę 

Obserwatorzy profilu "Pierwszej miłości" na instagramie od razu zareagowali na prośbę aktora. Niemal wszyscy przyznali, że Bartek powinien zapomnieć o Ewelinie i wrócić do Emilki.

Sprawa oczywista czyli Emilka 🔥

Tylko Emilia pierwsza i jedyna prawdziwa miłość

Emilka I inaczej być nie może ❤

Tylko Emilka + Bartek - posypały się komentarze i niemal nikt nie obstawiał przy tym, by Bartek zrezygnował z uczucia do córki Śmiałka (Paweł Okoński) i poświęcił się Ewelinie. Jeśli Miedzianowski faktycznie posłuchałby się rad widzów, na pewno zostanie z Emilką i to jej wyzna prawdziwe uczucia! 

Pierwsza miłość po wakacjach. Bartek wybierze Emilkę czy Ewelinę? Kazał widzom zdecydować!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze