Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Ewelina wkupi się w łaski nowej macochy. Tak pozbędzie się Emilki? - ZDJĘCIA

2023-08-09 12:34

Ewelina (Magdalena Górska) w nowym sezonie „Pierwszej miłości” będzie już świadoma, że Bartek (Rafał Kwietniewski) nie był wierny podczas jej samotnego wyjazdu nad morze. Lekarz zbliżył się do Emilki (Anna Ilczuk) i mimo zaręczynowego pierścionka na palcu Eweliny, przespał się z byłą żoną! W kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości” po wakacjach okaże się, że córka Romana (Lech Dyblik) bardzo zbliży się do Celiny (Grażyna Zielińska). Czy wkupienie się w łaski nowej macochy pomoże w odsunięciu Bartka od Emilki?

Ewelina zbliży się do Celiny w kolejnych odcinkach serialu „Pierwsza miłość”

Ewelina w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach zyska nową macochę. Odbędzie się bowiem piękny ślub Celiny i Romana (Lech Dyblik) w kościele w Wadlewie. Oczywiście, na ceremonii nie zabraknie bliskich, w tym Śmiałka (Paweł Okoński), Bartka (Rafał Kwietniewski), a także Emilki (Anna Ilczuk). To właśnie byłą żonę lekarza, Ewelina postara się mieć na oku. W końcówce minionego sezonu "Pierwszej miłości" dowiedziała się bowiem, że Bartek zdradził ją z byłą żoną. Celina nie odważyła się jednak powiedzieć przyszłej pasierbicy, co wie w sprawie uczuć lekarza i córki Śmiałka. 

Serialowa Ewelina zapozowała na wspólnym zdjęciu z Celiną, tuż po ślubie. - Ach, co to był za ślub, ach co to był za ślub...!!! - napisała w komentarzu Grażyna Zielińska. I owszem, ślub będzie piękny, a panna młoda pojawi się w eleganckiej sukni. Powiedzą sobie z Romanem sakramentalne "tak", a potem zacznie się świętowanie. Niestety wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" dojdzie do tragedii. Chodzi o wypadek Romana, który na własne oczy zobaczy Ewelina. 

Ewelina wykorzysta Celinę w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Czyżby Ewelina chciała zbliżyć się do nowej macochy, by przekabacić ją na swoją stronę? Dotąd seniorka nie chciała się wtrącać między uczucia Bartka do Emilki i Eweliny, ale przecież kiedy zostanie macochą córki Romana, powinna stawiać rodzinę na pierwszym miejscu. Czy o to chodzi Ewelinie? Jedno jest pewne, w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" nastąpi wielki smutek i żal, co ogłosił sam Rafał Kwietniewski. Okazuje się, że uczucia do kobiet mogą go przerosnąć. W końcu będzie musiał wybrać czy decyduje się zostać z Eweliną, czy odchodzi do Emilki. Celina może mu tego nie ułatwić. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze