Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Wielki smutek u Emilki i Bartka. Nieszczęście nie pozwoli im być razem? - ZDJĘCIA

2023-08-09 20:22

Na Emilkę (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) spadnie wielki smutek! W kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach poleją się łzy... Nie ma mowy o pięknym powrocie pary i sielance między byłymi małżonkami. Ewelina (Magdalena Górska) tak łatwo nie odpuści! Lekarz zapomniał się z córką Śmiałka (Paweł Okoński), wylądowali w łóżku, ale czasu nie cofnie. Nie przewidzi jednak nieszczęścia, które spadnie na niego i byłą żonę. Sam Rafał Kwietniewski pokazał, jak trudne sceny muszą zagrać!

Nieszczęście u Emilki i Bartka w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość"

Emilka i Bartek przeżyją koszmar w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach! Sam Rafał Kwietniewski pokazał nagranie z planu, gdzie przyznaje, że nadchodzą smutek i żal. W tle widać pochyloną Emilkę w przerwie od zdjęć, a on sam pokazuje wnętrze hali, gdzie grają kolejne sceny. Kwietniewski zapowiedział, że w życiu jego bohatera wcale nie będzie kolorowo, co może oznaczać tylko jedno - nie ma co liczyć na szczęśliwe zakończenie historii romansu z byłą żoną!

- Dziś gramy bardzo smutne sceny, więc... - napisał na Instagramie gwiazdor "Pierwszej miłości", który pokazał ekipę serialu i ich śmiechy. Okazuje się, że gdy Emilka i Bartek musieli grać przykre sceny, reszta osób akurat miała się śmiać w najlepsze w innym ujęciu. 

- Śmiech na planie, płacz na ekranie - skwitował Kwietniewski i dał jasno do zrozumienia, że jego wspólne sceny z Anną Ilczuk, nie należą do najprzyjemniejszych. 

Co wydarzy się u Emilki i Bartka w nowym sezonie "Pierwszej miłości"?

Sytuacja między córka Śmiałka a lekarzem będzie bardzo trudna. Już w poprzednich odcinkach serialu "Pierwsza miłość" było widać, że nie są sobie obojętni, dalej umieją się dogadać, wspierać i rozumieć jak nikt inny. Do zdrady doszło, bo przecież Emilka i Bartek uprawiali seks pod nieobecność Eweliny. Córka Romana dowiedziała się o tym przypadkiem, pod sam koniec minionego sezonu "Pierwszej miłości". Co zrobi z tą wiedzą? Czyżby to ona była źródłem smutku i łez, o których opowiedział Kwietniewski? Z pewnością serialowemu Bartkowi nie będzie łatwo wybrać pomiędzy byłą żoną, z którą coś nadal go łączy, a narzeczoną Eweliną, z którą miał układać sobie przyszłość i każdy w Wadlewie uważa, że tak właśnie się stanie. Sytuacja między tą trójką nie będzie prosta. Widzów czeka spora dawka emocji. Niekoniecznie tych dobrych i pozytywnych. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze