Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Ewa odzyska syna Krystiana. Pomoże mu odebrać Kalinie córkę? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-17 14:23

Powrót Krystiana (Patryk Pniewski) do "Pierwszej miłości" wywoła prawdziwe trzęsienie ziemi w życiu wielu bohaterów. Po ponad trzech latach Krystian przypomni sobie o matce, córce Marlence i byłej żonie Kalinie (Magdalena Wieczorek). W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacyjnej przerwie Ewa odzyska syna, z którym nie widziała się od tak dawna. Czy kiedy Krystian wróci do Wrocławia Ewa pomoże mu odebrać Kalinie ich dziecko? Jak długo młody Domański zostanie w Polsce i dlaczego zdecyduje się na nagły powrót? Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" po wakacjach nowe odcinki od poniedziałku, 4.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Patryk Pniewski do obsady "Pierwszej miłości" wróci po długiej przerwie. Ostatni raz Krystian Domański pojawił się na ekranie jesienią 2020 roku. Po tym jak rozpadło się jego małżeństwo z Kaliną, jak poróżniła ich sprawa z kuratorem sądowym, który zmuszał Kalinę do seksu, groził, że odbierze im córkę, Krystian znów zainteresował się swoją pierwszą miłością, Melką (Ewa Jakubowicz). Podrywał dawną dziewczynę mimo, że Melka była wtedy z Piotrkiem. Ostatecznie Krystian został sam - bez Kaliny, córki i bez Melki. Podjął więc decyzje o wyjeździe z Wrocławia.

Od dawna nie wiadomo gdzie jest Krystian w "Pierwszej miłości" ani też co się z nim dzieje. Z relacji Ewy i Michała (Wojciech Błach) wynika, że ich syn szuka gdzieś szczęścia za granicą. Od nowego sezonu "Pierwszej miłości", którego emisja ruszy już w poniedziałek, 4.09.2023, w Polsacie okaże się jaki los spotkał Krystiana.

Po co Krystian wróci do "Pierwszej miłości" w nowym sezonie?

Zwiastun "Pierwszej miłości" po wakacjach uchylił rąbka tajemnicy jak będzie wyglądał powrót Krystiana i jak zareaguje Kalina na widok byłego męża. Od razu ogarnie ją lęk, że Domański będzie jej chciał odebrać Marlenkę, której nie widział trzy lata! Dla córki Kaliny i Krystiana zastępczym ojcem stał się Oskar (Filip Gurłacz). W opiece nad 5-letnią dziewczynką pomagają jej też byli teściowie, Ewa i Michał. Ale czy teraz nie obrócą się przeciwko synowej?

Nie ma wątpliwości, że Krystian zostanie w "Pierwszej miłości" na dłużej, że Ewa po odzyskaniu syna zrobi wszystko, żeby go zatrzymać. Nawet gdyby miała skrzywdzić przez to Kalinę, zabrać jej Marlenkę. Jest niemal pewne, że Krystian znów będzie chciał być ojcem, mieć córkę przy sobie.

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze