Pierwsza miłość, odcinek 3082: Krystian zobaczy seks Melki i Piotrka - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa/ Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3082: Krystian zobaczy seks Melki i Piotrka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3082: Krystian zobaczy seks Melki i Piotrka - ZWIASTUN

2020-10-02 8:26

W 3082 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) i Piotrek (Michał Mikołajczak) wreszcie pozbędą się Krystiana (Patryk Pniewski), ale tajemnica ich gorącego romansu i tak wyjdzie na jaw. Kochankowie nie powstrzymają się kiedy były Melki nagle wyjedzie z Wrocławia. Od razu wskoczą do łóżku, żeby uprawiać seks. I nagle w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian stanie w drzwiach mieszkania. Z przerażeniem odkryje, że przyjaciel uwiódł Melkę, na którą on też ma ochotę. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3082 - piątek, 2.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Melka i Piotrek z "Pierwszej miłości" zostali seks-przyjaciółmi! Oboje samotni i stęsknieni za bliskością postanowi nawiązać niezobowiązujący romans. Ich plany popsuł jednak Krystian, który niedawno wprowadził się do Melki po tym jak z mieszkania wyrzuciła go Kalina (Magdalena Wieczorek). Nie mogła wybaczyć mu, że zmuszał ją do seksu z kuratorem. A Krystian dość szybko zapomniał nie tylko o żonie, ale także ich córce Marlence (Pola Kotłowska). I zaczął kręcić się przy Melce, nieświadomy, że jej kochankiem jest teraz Piotrek.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3082: Mikser umrze w toalecie po przedawkowaniu narkotyków? - ZWIASTUN

Bliskość Melki i Krystiana w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" doprowadzi do kłótni przyjaciół. Bo Piotrek nie będzie mógł znieść, że Domański chce mu zabrać dziewczynę do łóżka. Obaj będą bowiem zainteresowani Melką, lecz Piotrek się do tego nie przyzna.Wygarnie jednak Krystianowi, że wciąż ma żonę i dziecko, którymi powinien się zająć.

W końcu w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrkowi uda się przekonać przyjaciela, by na jakiś czas wyjechał z Wrocławia. Zaraz potem jak mieszkanie Melki znów będzie wolne, razem z kochanką wylądują w łóżku. Namiętny seks przerwie jednak Krystian, który wróci nagle, bo zapomni czegoś przed wyjazdem. I stanie jak wryty kiedy zobaczy Melkę i Piotrka nago! Poczuje się oszukany i zdradzony przez dwójkę najbliższych przyjaciół.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3090: Marysia zdobędzie pieniądze na leczenie Julki od porywacza! Igor okradnie jej ojca Edwarda

Na tym nie koniec konfliktu, bo w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" obaj postawią sobie za punkt honoru zdobycie Melki. Dojdzie do wielkiej awantury, po której policjantka nie będzie miała ochoty na seks z Piotrkiem i amory z Krystianem. Wkrótce potem w "Pierwszej miłości" zerwie swój układ z przyjacielem i znajdzie mu nawet inną dziewczynę. Tyle tylko, że szybko stanie się o nią zazdrosna.

Najnowsze