Pierwsza miłość, odcinek 3082: Mikser umrze w toalecie po przedawkowaniu narkotyków? - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3082: Mikser umrze w toalecie po przedawkowaniu narkotyków? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3082: Mikser umrze w toalecie po przedawkowaniu narkotyków? - ZWIASTUN

2020-09-30 18:37

Śmierć Miksera (Błażej Michalski) w serialu "Pierwsza miłość" po narkotykach będzie nieunikniona?! Odsiadka w więzieniu doprowadziła do tego, że Mikser uzależnił się od niebezpiecznych substancji. Po wyjściu na wolność nie zdołał zapanować nad nałogiem, który w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" doprowadzi do tragedii! Mikser przedawkuje - zażyje zabójczą dawką narkotyków w toalecie w Barbarianie. Magda (Karolina Sawka) i Kaśka (Misiek Koterski) znajdą go nieprzytomnego. Czy Mikser umrze w w 3082 odcinku "Pierwszej miłości"? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3082 -piątek, 2.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Uzależnienie Miksera z "Pierwszej miłości" od narkotyków doprowadzi go do śmierci?! Z pomocą przyjaciela Błażeja (Paweł Krucz) po wyjściu z więzienia znalazł sposób, by dalej wstrzykiwać sobie podejrzane substancje. Zaczął okłamywać przy tym Magdę, która początkowo nie domyśliła się, że jej ukochany jest ćpunem. W pewnym momencie dojdzie do tego, że Magda uzna, iż dziwne zachowanie Miksera to jej wina, faktu, że do niedawna była prostytutką.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3090: Marysia zdobędzie pieniądze na leczenie Julki od porywacza! Igor okradnie jej ojca Edwarda

Prawda będzie zupełnie inna! W 3082 odcinku "Pierwszej miłości" Mikser będzie pewny, że w więzieniu zaraził się wirusem HIV, że bandyta, który faszerował go narkotykami, wbijał mu igły niewiadomego pochodzenia skazał go na śmiertelną chorobę! Coraz bardziej przerażony Mikser nie poradzi sobie z uzależnieniem i świadomością, że może być chory! I właśnie wtedy Magda dowie się, że zażywa narkotyki. - Mówiłeś, że mnie kochasz, więc wybieraj - ja czy to gówno... - postawi ukochanemu ultimatum.

Na skraju wytrzymałości psychicznej Mikser w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" podejmie desperacką decyzję - będzie chciał się zabić i przedawkuje! Magda i Kaśka znajdą go umierającego na podłodze toalety w Barbarianie. Stan Miksera będzie krytyczny. Przyjaciele nie będą wiedzieli jak mu pomóc, żeby nie wzywać pogotowia i by Mikser nie trafił do szpitala. Bo to oznaczałoby dla niego kolejne kłopoty. 

Magda w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" wykorzysta swoje stare kontakty, wierząc, że pomoże ukochanemu. Mikser przeżyje, ale nie wiadomo jak długo... Spróbuje porzucić nałóg przy wsparciu przyjaciół. Głód narkotykowy jednak często będzie dawał o sobie znać, a Magda się od niego odwróci.

Pierwsza miłość. Mikser (Błażej Michalski), Magda (Karolina Sawka)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Mikser (Błażej Michalski), Magda (Karolina Sawka)
Pierwsza miłość. Mikser (Błażej Michalski), Kaśka (Misiek Koterski)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Mikser (Błażej Michalski), Kaśka (Misiek Koterski)
Najnowsze