Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Kinga i Artur znów razem w nowym sezonie! Nie będzie ślubu z Jankiem

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Kinga i Artur znów razem w nowym sezonie! Nie będzie ślubu z Jankiem

Pierwsza miłość po wakacjach 2021. Kinga i Artur znów razem w nowym sezonie! Nie będzie ślubu z Jankiem

2021-06-09 22:38

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 przyniesie wielkie zmiany w życiu bohaterów serialu. Chociaż Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) związała się z Jankiem (Maciej Mikołąjczyk), a Kulczycki wciąż znajdywał nowe obiekty westchnień, to para znów pojawiła się razem i wyglądają na bardzo szczęśliwych! W "Pierwsza miłość" po wakacjach widzowie wyczekują wielkiego powrotu miłości Kingi i Artura, których od zawsze wiele łączyło i już niejednokrotnie się rozstawali i schodzili. Jak będzie tym razem?

Kinga i Artur znów razem w "Pierwsza miłość" po wakacjach?

Kinga i Artur z "Pierwsza miłość" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w serialu. Kulczyccy lata temu wzięli ślub i od tamtej pory ich drogi się naprzemiennie schodzą i rozmijają. Niejednokrotnie próbowali być razem, a oboje mają za sobą rożne związki i znajomości. Szczególnie Artur z "Pierwsza miłość" gustuje w kobietach, które często się w nim zakochują.

Fani "Pierwsza miłość" dalej widzą ich razem i wielu uważa, że tylko ta dwójka ma szansę na prawdziwą miłość, bez względu na to, ile przeżyli w przeszłości. Apetyt widzów urósł wraz z pojawieniem się zdjęcia na oficjalnej stronie "Pierwszej miłości" na Instagramie, gdzie pozują razem na planie do nowego sezonu. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

Pierwsza miłość po wakacjach 2021 ZWIASTUN. Wojtek zniszczy ślub Emilki i Marcina. Marysia wybaczy Michałowie zdradę?

Kinga w minionym sezonie "Pierwsza miłość" skupiła się na związku z Jankiem. Ich relacja nie była prosta, ale przetrwali nawet zaginięcie mężczyzny w Mołdawii, gdzie przeżył wybuch, a Kinga i Marysia (Aneta Zając) na własną rękę szukały go w nadziei, że odnajdzie się żywy. Artur spotykał się za to m.in. z Martą (Honorata Witańska), ale niewiele z tego wyszło, bo zajął się Dorotą (Magdalena Wróbel), o którą dość długo zabiegał. W przypadku Kingi i Janka zaczęła być mowa nawet o ślubie, ale czy do niego dojdzie?

Przeczytaj: Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

Widzowie "Pierwszej miłości" okazali duże zainteresowanie zdjęciem z planu, gdzie Kinga i Artur pozują uśmiechnięci.

Mam nadzieję, że szybki koniec cyrku i wrócą do siebie:) inaczej to bezsens fabularny serialu 

Uwielbiam Was i liczę po cichu, że wasze drogi w serialu się jeszcze zejdą 

Widzowie zdecydowanie chcieliby, by Kulczyccy byli nadal razem. Póki co są razem na zdjęciu promującym nowy sezon, ale kto wie co przygotowali dla fanów scenarzyści "Pierwsza miłość" na nadchodzące odcinki. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze