Pierwsza miłość, odcinek 3131: Kinga odnajdzie Janka. Usłyszy jak gra w szpitalu

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3131: Kinga odnajdzie Janka. Usłyszy jak gra w szpitalu

Pierwsza miłość, odcinek 3131: Kinga odnajdzie Janka. Usłyszy jak gra w szpitalu

2020-12-11 8:23

W 3131 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) wreszcie wpadnie na trop Janka (Maciej Mikołajczyk)! Razem z Marysią (Aneta Zając) zdecydują zakończyć poszukiwania zaginionego dziennikarza, wierząc w to, że Janek nie żyje. Ostatnią deską ratunku dla Kulczyckiej będą plakaty z podobizną ukochanego. Tuż przed powrotem do Polski w 3131 odcinku "Pierwszej miłości" odwiedzą jeden z szpitali. Nagle Kinga usłyszy dobiegającą przez okno melodię - to Janek będzie grał na pianinie!

"Pierwsza miłość" odcinek 3131 - piątek, 10.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Poszukiwania Janka w 3131 odcinku "Pierwszej miłości" nie przyniosą żadnego rezultatu. Kinga i Marysia powoli będą tracić nadzieję, że Janek odnajdzie się cały i zdrowy. Oszukane i naciągnięte na duże pieniądze przez detektywa-komandosa zdadzą sobie sprawę, że dziennikarz najpewniej zginął w wybuchu w schronie terrorystów. Przecież nawet łańcuszek Janka okazał się fałszywym tropem, bo Marysia znalazła go w hotelu.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3140: Emilka upokorzona. Bartek oświadczy się Wandzie, a ona załamie się na randce z Marcinem - ZDJĘCIA

W 3131 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga i Marysia tuż przed wyjazdem z Mołdawii rozwieszą plakaty z podobizną Janka. Po cichu licząc na to, że zgłosi się ktoś, kto być może go widział lub znalazł rannego. Finał poszukiwań będzie dla nich obu bardzo dramatyczny. W ostatniej chwili siostry postanowią jeszcze odwiedzić kilka przygranicznych szpitali. W żadnym nie będzie jednak Polaka. 

Coraz bardziej załamana Kinga w 3131 odcinku "Pierwszej miłości" tylko dzięki wsparciu Marysi nie postrada zupełnie zmysłów. Tymczasem w szpitalu, gdzie trafił Janek, personel postara się jakoś dotrzeć do anonimowego pacjenta, u którego zdiagnozowano zespół pourazowy. Pielęgniarka opiekująca się Jankiem zaprowadzi go na stołówkę, gdzie będzie pianino.

Nagle w 3131 odcinku "Pierwszej miłości" wciąż milczący Janek usiądzie do instrumentu i zacznie grać ulubioną piosenkę Kingi. Szczęśliwym zrządzeniem losu Kinga będzie akurat w pobliżu. Do uszy Kulczyckiej dojdzie znana melodia wygrywana na pianinie przez jej ukochanego. - Kinga teraz ci wszystko będzie jego przypominać... - zauważy Marysia. Ale Kinga nie uwierzy w przypadek. - Nie, to jest Janek!

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Kiedy wejdzie do szpitala na własne oczy zobaczy Janka! W 3131 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga padnie mu w ramiona, choć jej ukochany w pierwszej chwili wcale jej nie rozpozna!

Pierwsza miłość odc. 3131. Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3131. Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze