Pierwsza miłość, odcinek 3140: Emilka upokorzona. Bartek oświadczy się Wandzie, a ona załamie się na randce z Marcinem - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3140: Emilka upokorzona. Bartek oświadczy się Wandzie, a ona załamie się na randce z Marcinem - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3140: Emilka upokorzona. Bartek oświadczy się Wandzie, a ona załamie się na randce z Marcinem - ZDJĘCIA

2020-12-07 12:45

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) wreszcie umówi się na randkę z Marcinem (Przemysław Cypriański). Zaprosi ją do snobistycznej restauracji i będzie zachowywał się jak obłąkany. Przyniesie wstyd Emilce, która kompletnie nie będzie umiała się odnaleźć w sytuacji. W tym czasie w Wadlewie, jej miłość życia Bartek (Rafał Kwietniewski), będzie miał w planach oświadczyć się Wandzie (Monika Pikuła). W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" los zgotuje Emilce niezłe upokorzenia.

"Pierwsza miłość" odcinek 3140 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka zgodzi się wybrać na randkę z Marcinem. Mężczyzna, chcąc zaimponować kobiecie, zaprosi jej do bardzo drogiej restauracji, w której sam nie będzie potrafił się zachować. Zaserwuje Emilce niezapomniany wieczór, tylko niestety nie z tych dobrych powodów. W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka zacznie zastanawiać się nad bardzo dziwnym zachowaniem mężczyzny. Sytuacja będzie dla niej żenująca i wstydliwa. Nie przewidzi, że w tym samym czasie, w którym ona jest świadkiem dziwactw Marcina, Bartek planuje oświadczyć się Wandzie. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3140: Bartek oświadczy się Wandzie pod przymusem? Upokorzy ją na oczach wszystkich!

Pierwsza miłość. Emilka i Marcin będą razem! Dla niego rozwiedzie się z Bartkiem

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek będzie stał przed ultimatum danym mu przez Wandę. Ma się jej oświadczyć przy wszystkich, podczas rozdania dyplomów w Wadlewie. Niezbyt przekonany do tego Krzyżanowski zabrnie już tak daleko w tę znajomość, że nie będzie widział co robić. On i Emilka rozstali się, ale mężczyzna cały czas o niej myśli, a Wanda nigdy nie była mu tak bliska. W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do ostatecznego momentu między nimi. Bartek wreszcie podejmie decyzję. Pytanie tylko jaką. Emilka nie będzie świadoma, że relacje między nimi zaszły aż tak daleko. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem, co jej ojciec Edward zrobił Julce

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" wiele wskazuje na to, że ani Emilka, ani Bartek nie będą zadowoleni z tego, jak potoczyły się ich losy uczuciowe. W trakcie ranki Emilka zacznie poważnie zastanawiać się, czy dobrze zrobiła umawiając się z Marcinem. Bartek w Wadlewie za to będzie musiał albo związać się z Wandą na zawsze, albo się wreszcie od niej uwolnić. Jaką decyzję podejmą byli małżonkowie? Emilka rozstanie się z Marcinem, a Bartek z Wandą? Dowiemy się już w 3140 odcinku "Pierwszej miłości". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze