Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem jej ojciec Edward zrobił Julce

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem jej ojciec Edward zrobił Julce

Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem, co jej ojciec Edward zrobił Julce

2020-11-26 8:39

W 3134 odcinku "Pierwszej miłości" życie Julki (Łucja Kawczak) powoli będzie wracać do normalności, po trudach w walce z chorobą i leczeniu w USA. Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) będą myśleli, że w ich życiu zagościła harmonia. Niestety szybko się okaże, że tuż za ich plecami Edward (Marek Siudym) planuje kolejną intrygę. W 3134 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia postanowi spędzić czas z rodziną, ale spotkanie szybko okaże się pomyłką, bo podejrzany Edward nie ma zamiaru odpuścić.

"Pierwsza miłość" odcinek 3134 - piątek, 18.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3134 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia będzie myślała, że wreszcie zdoła odzyskać spokój ducha. Długo walczyła o zdrowie i życie córki i próbowała na wszelkie sposoby zdobyć pieniądze na jej leczenie. Posunęła się do bardzo kontrowersyjne decyzje, łącznie z tym, że razem z Michałem pokusili się o szantaż i kradzież pieniędzy Edwarda. "Życzliwy" dziadziuś nie chciał dobrowolnie pomóc finansowo chorej wnuczce, pomimo że jest bardzo bogaty. W 3134 odcinku "Pierwszej miłości" decyzje przeszłości dogonią Marysię, a szczególnie Julkę. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Koszmar Julki po operacji w USA. Córka Marysi nigdy nie wróci do normalności

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

W 3134 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia postanowi zorganizować rodzinny czas na świeżym powietrzu. Michał nie będzie się spodziewał, że Edward aż tak bardzo zawziął się na ich los. Marysia nikomu się nie przyzna, że mężczyzna kontaktował się z nią i ma dla niej dziwną propozycję. Chociaż ona nie będzie chciała wchodzić z nim w układy, szybko okaże się, że bogacz nie ma zamiaru odpuszczać. W 3134 odcinku "Pierwszej miłości" także Julka nie będzie zdawała sobie sprawy, że coś może jej grozić ze strony dziadka. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

W 3134 odcinku "Pierwszej miłości" Edward mocno pokrzyżuje rodzinie plany. Przerwie im spotkanie i doprowadzi do konfliktu. Michał nie będzie świadomy, że Marysia miała kontakt z mężczyzną. Trudno będzie mu to wytłumaczyć. Jaką propozycję Edward złoży Marysi i w jaki sposób będzie starał się dotrzeć do Julki? I przede wszystkim - po co? Tego dowiemy się już w 3134 odcinku "Pierwszej miłości" i kolejnych wątków bohaterów. 

Najnowsze