Pierwsza miłość, odcinek 3085: Emilka i Bartek na terapii przestaną wreszcie ukrywać, że się kochają

i

Autor: Ipla Pierwsza miłość, odcinek 3085: Emilka i Bartek na terapii przestaną wreszcie ukrywać, że się kochają

Pierwsza miłość, odcinek 3085: Emilka i Bartek na terapii przestaną wreszcie ukrywać, że się kochają

2020-10-07 14:52

W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) będą uczestniczyli w terapii małżeńskiej. Po wielu trudnych przeżyciach, które zgotował im los, postanowili skorzystać z pomocy specjalisty. Oboje dostaną zadania domowe od terapeutki, które otworzą im oczy na ich związek. W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że nadal mają ze sobą mnóstwo wspólnego i wciąż darzą się gorącym uczuciem. Co wydarzy się podczas terapii, że Emilka i Bartek znów spojrzą na siebie jak za dawnych lat?

"Pierwsza miłość" odcinek 3085 - środa, 07.10.2020, o godz. 18.00 w Polsacie

W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i Bartek otworzą się na małżeńskiej terapii. Nadal będą pamiętać swoje błędy, ale postarają się je przezwyciężyć. Śmiałek do niedawna była związana z psychopatą Mateuszem (Lesław Żurek). Długi czas oszukiwał ją, że jest kaleką, który nie może sam funkcjonować. Dopiero Bartek odkrył prawdę o oszuście i zdemaskował go na oczach wszystkich. Także Miedzianowski nie był wierny żonie. Spotykał się z Wandą (Monika Pikuła), która niegdyś związana była z Matuszem. W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" ponownie spojrzą na swoje małżeństwo i odkryją, że pomimo wszystko wiele ich łączy.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3087: Aneta szantażem wymusi na Edwardzie pomoc dla umierającej Julki - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i Bartek będą musieli odczytać zadanie, które terapeuta zlecił im zrobić w domu. Przeczytają na głos listy, w których podzielą się spostrzeżeniami na temat partnera. Oboje będą bardzo wzruszeni słuchając, co to drugie myśli. Okaże się, że Emilka mówi o Bartku, jako o bardzo troskliwej osobie, która zawsze chciała sprawić jej przyjemność. Bartek natomiast wspomni sytuację z gór, kiedy żona pomogła uratować go przed możliwą tragedią. W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że wiele sobie zawdzięczają i z miłością spojrzą sobie w oczy.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" sielankowy nastrój nie będzie trwał w nieskończoność. Kiedy specjalistka zapyta ich, czy obecnie się z kimś spotykają, atmosfera znacznie się ochłodzi. Emilka przyzna, że nie spotyka się z żadnym mężczyzną. Tymczasem zażenowany Bartek będzie musiał wspomnieć o Wandzie... W 3085 odcinku "Pierwszej miłości" terapeutka zacznie rozmawiać o podziale majątku, a małżeństwo zrozumie, że chyba nie ma już odwrotu. Czy miłość Emilki i Bartka zwycięży? Dowiemy się już wkrótce.

Najnowsze