Pierwsza miłość, odcinek 3140: Bartek oświadczy się Wandzie pod przymusem? Upokorzy ją na oczach wszystkich!

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3140: Bartek oświadczy się Wandzie pod przymusem? Upokorzy ją na oczach wszystkich!

Pierwsza miłość, odcinek 3140: Bartek oświadczy się Wandzie pod przymusem? Upokorzy ją na oczach wszystkich!

2020-11-30 15:51

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek (Rafał Kwietniewski) będzie zmuszony oświadczyć się Wandzie (Monika Pikuła)! Już niedługo widzowie "Pierwszej miłości" zobaczą, jak bezczelna i natrętna kobieta, wymusi na partnerze oświadczyny podczas uroczystości rozdania stypendiów dla najzdolniejszych uczniów - tak, aby wszyscy byli świadkami podniosłej chwili. W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek będzie musiał zadecydować czy zostanie z Wandą do końca życia, czy rzuci ją na oczach wszystkich.

"Pierwsza miłość" odcinek 3140 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek zostanie podstawiony pod ścianą. Długo męczył się w relacji z Wandą, niejednokrotnie próbował wyplątać się z ich dziwnego związku. Za każdym razem to kobieta przejmowała inicjatywę, aż w końcu Bartek ulegał. Nie dość, że wkrótce będzie go szykanować i śledzić, to jeszcze widzowie "Pierwszej miłości" będą świadkami oświadczyn! Wanda postanowi zaproponować ślub ukochanemu, na co on stanowczo się nie zgodzi. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem, co jej ojciec Edward zrobił Julce

Pierwsza miłość. Emilka i Marcin będą razem! Dla niego rozwiedzie się z Bartkiem

Wkrótce w serialu "Pierwsza miłość" Bartek będzie musiał odrzucić zaręczyny roztrzepanej partnerki. Powie jej, że to jego przywilej i jako mężczyzna, to on chce wywiązać się z tego zadania. Wanda znów postawi na swoim i podaruje mu 48 godzin na oświadczenie się jej! W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek będzie zmuszony klęknąć przy wszystkich, w Świetlicy, podczas ceremonii rozdania dyplomów dla najzdolniejszych uczniów. Czy Bartek zbierze się na odwagę i przy świadkach rozstanie się z kobietą? 

W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Wanda będzie przekonana, że partner oświadczy się jej na oczach wszystkich. Nie będzie podejrzewała, że Bartek ma jej serdecznie dość i nie wie jak się wyplątać z tej relacji. Tak naprawdę żałuje, że rozstał się z Emilką (Anna Ilczuk), która znalazła sobie nowego chłopaka. W 3140 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek postawi wszystko na jedną kartę. Co zrobi? Uszczęśliwi czy upokorzy Wandę przy świadkach?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze