Pierwsza miłość, odcinek 3212: Kinga odrzuci oświadczyny Janka! Wszystko przez związek z Arturem!

2021-03-30 13:54 Małgorzata Pala
Pierwsza miłość, odcinek 3212: Kinga odrzuci oświadczyny Janka! Wszystko przez związek z Arturem!
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3212: Kinga odrzuci oświadczyny Janka! Wszystko przez związek z Arturem!

W 3212 odcinku "Pierwsza miłość" nadejdzie czas rozwodu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). Para kilkukrotnie próbowała być ze sobą, ale zawsze kończyło się to fiaskiem. Teraz mają nowych partnerów, ale chyba nie do końca zapomnieli o łączącej ich miłości. Wkrótce w "Pierwsza miłość" Janek (Maciej Mikołajczyk) odważy się na poważny krok i oświadczy się wybrance! Niestety ta odrzuci zaręczyny przez wzgląd na Artura... Kulczyccy zmienią zdanie i spróbują jeszcze raz?

"Pierwsza miłość" odcinek 3212 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3212 odcinku "Pierwsza miłość" przed Kingą i Arturem ostatnia rozprawa sądowa w sprawie ich rozwodu. Wydaje się, że oboje ułożyli sobie życie z kimś innym, ale to chyba nie do końca prawda. Już kilka razy się rozstawali i schodzili, a Artur miał wiele "miłości". Niestety Janek z "Pierwsza miłość" nie będzie się spodziewał, że Artur stanie mu na drodze do ślubu z Kingą. Tuż po pierwszej rozprawie Kinga przeżyje szok, bo w kieszeni płaszcza Janka, znajdzie pierścionek zaręczynowy i spanikuje! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Marcin odnajdzie Izę i dzieci na ulicy! To potrząśnie Chodakowskim

W 3212 odcinku "Pierwsza miłość" Kinga będzie zestresowana rozwodem, dlatego w ramach rozluźnienia, zaproponuje Jankowi wyjście do kina. Nie będzie się spodziewała, że on planuje zaręczyny, do momentu, w którym znajdzie pierścionek. Wyda się, że kobieta nie jest gotowa na taki krok! Janek zauważy, że partnerka mocno się waha i jest cała zestresowana. Mimo tego, postanowi zaryzykować i niebawem w "Pierwsza miłość" każe jej podjąć wiążącą decyzję! 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 116: Wściekła Ula oskarży Marka o romans z Pauliną. Nie będzie chciał się nawet wytłumaczyć - ZWIASTUN

Cały problem w "Pierwszej miłości" będzie polegał na tym, że Kinga nie zdąży nawet ochłonąć po pierwszej rozprawie rozwodowej. Nie będzie miała głowy do nowych wyzwać, bo przecież rozstaje się z dawną miłością, z którą ma syna Tomka (Oskar Wojciechowski). Do tej pory, Kulczyccy może mieli wzloty i upadki, ale los sprawiał, że zawsze mieli się ku sobie i wielokrotnie próbowali być razem. Kinga zrozumie, że gdyby nie Artur, łatwiej byłoby jej wejść w narzeczeństwo z Jankiem. Ostatecznie odrzuci więc jego propozycję? Dowiemy się już niebawem. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze