Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3637: Emilka przyzna się, że wróciła do Bartka! Ewelina im tego nie daruje? - ZDJĘCIA

2023-05-22 15:16

W 3637 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) podzieli się z przyjaciółkami radosną nowiną, że ona i Bartek (Rafał Kwietniewski) znów są razem. Od śmierci Marcina (Przemysław Cypryański) nie minął nawet rok, ale mimo to Emilka wróci do byłego męża, który pomógł jej przetrwać żałobę. Połączy ich także dziecko, opieka nad Tosią (Zofia Makieła), córką Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski). Szczęście zakochanych w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" stanie pod znakiem zapytania gdy do Wadlewa wróci Ewelina (Magdalena Górska). Obecna narzeczona Bartka nie pozwoli, żeby Emilka jej go odebrała. Jak daleko się posunie? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3637 - piątek, 9.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Emilka i Bartek z "Pierwszej miłości" znów będą razem szczęśliwi do czasu aż w Wadlewie pojawi się Ewelina! Między byłymi małżonkami rozkwitnie uczucie, które połączyło ich już wiele razy. Podczas opieki nad Tosią, którą Artur przywiezie na wieś, żeby skupić się na poszukiwaniach Doroty (Magdalena Wróbel), czułość z jaką Bartek zajmuje się dzieckiem zmiękczy serce Emilki jeszcze bardziej. Kiedy byli parą pragnęli założyć razem rodzinę, ale bezpłodność Bartka zniszczyła ich marzenia o dziecku. Adoptowali Mirka (Maurycy Torbicz), który już jest dorosłym mężczyzną i dawno wyjechał z Wadlewa. Teraz mała córeczka Artura i Doroty rozpali w nich rodzicielskie uczucia, które zbliżą ich do siebie jeszcze bardziej.

Początkowo w "Pierwszej miłości" romans Emilki i Bartka pozostanie tajemnicą! Prawdy zacznie się jednak domyślać Celina (Grażyna Zielińska), która zastanie ich w intymnej sytuacji. Nadejdzie taki moment, w którym znów zakochani byli małżonkowie przestaną panować nad budzącą się w nich namiętnością. Po wspólnie spędzonej nocy Miedzianowski będzie pewny, że kocha Emilkę, ale musi jakoś z twarzą zakończyć związek z Eweliną, której się przecież oświadczył.

W 3637 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka przyzna się przyjaciółkom, Marysi (Aneta Zając), Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) i Marcie (Honorata Witańska), do upojnej nocy spędzonej z Bartkiem w Wadlewie. Chora na raka Kinga namówi wszystkie na miłosne zwierzenia, żeby przestać myśleć o nowotworze piersi. Radosna nowina od Emilki pozwoli przyjaciółkom oderwać się od problemów.

Ale kolejne nieszczęścia w 3637 odcinku "Pierwszej miłości" będą wisiały w powietrzu. Do Wadlewa wróci Ewelina. Powrót narzeczonej przerazi Bartka, który będzie musiał się przyznać, że teraz jest z Emilką. Tymczasem ona przypadkiem dowie się, że z jej fabryki mydeł sprzedawany jest krem na którego produkcję nie wyrażała zgody. Wezwie Seweryna (Mirosław Kropielnicki) i Melisę (Aleksandra Szwed) na szczerą rozmowę. Poczuje się zdradzona i oszukana. Zakłamana Melisa uda, że nie wiedziała nic o nielegalnie produkowanym specyfiku. Seweryn nie może uwierzyć w jej bezczelne kłamstwa.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita uwięziona przez Sebastiana! Emilka i Bartek będą mieli dziecko?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany