Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3632: Artur odnajdzie Dorotę w podejrzanej melinie? Jego córka Stasia odkryje gdzie jest Dorota! - ZDJĘCIA

2023-05-17 8:58

W 3632 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyjdzie na jaw gdzie jest Dorota (Magdalena Wróbel)? To już pewne, że partnerka Artura (Łukasz Płoszajski) nie zginęła, że Nela Lipińska (Paulina Holtz) nie zabiła Doroty, ale po potrąceniu samochodem pozbyła się rannej. Co się stało z Dorotą? Poszukiwania policji utkną w martwym punkcie, aż nagle córka Artura, Stasia (Maja Oświecińska) wpadnie na trop Doroty w Warszawie. Kiedy Kulczycki się o tym dowie, pojedzie do Warszawy i w 3632 odcinku "Pierwszej miłości" odwiedzi podejrzane rejony miasta, meliny bezdomnych, gdzie widziano zaginioną. Czy właśnie tam Artur odnajdzie Dorotę?

"Pierwsza miłość" odcinek 3632 - czwartek, 1.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Tuż przed finałem "Pierwszej miłości" przed wakacjami sprawa tajemniczego zaginięcia Doroty, uznanej nawet za zmarłą, przybierze nieoczekiwany obrót. Artur wciąż się nie pogodzi z tym, że policja nie znajdzie Doroty, że ukochana nie daje żadnego znaku życia. Niespodziewanie w ostatnich odcinkach "Pierwszej miłości" do Artura zadzwoni Stasia. Córka Kulczyckiego, która na stałe mieszka z matką w Warszawie, będzie przekonana, że widziała Dorotę na mieście!

Po telefonie Stasi w Artura wstąpi nowa nadzieja, że odnajdzie Dorotę. Nie zważając na działania policji, postanowi natychmiast wyjechać do Warszawy i szukać ukochanej na własną rękę. Stasia zaoferuje ojcu pomoc w poszukiwaniach Doroty, której kiedyś szczerze nienawidziła. Na wieść o tym Kinga poprosi Fabiana (Tomasz Oświeciński), żeby towarzyszył przyjacielowi w tej misji. Na miejscu policjanci ostudzą jednak optymizm Artura. Nie będzie żadnych dowodów na to, że kobieta, którą widziała Stasia to właśnie Dorota.

Mimo wielu wątpliwości w 3632 odcinku "Pierwszej miłości" Artur się nie podda. Będzie chciał za wszelka cenę odnaleźć Dorotę. Z narażeniem własnego życia wkroczy nawet w niebezpieczne rejony miasta, odwiedzi miejsca, gdzie przesiadują bezdomni, podejrzane meliny, żeby trafić na najmniejszy nawet trop ukochanej matki swojej córki Tosi (Zofia Makieła). O tym czy Dorota się odnajdzie, czy wyjdzie na jaw co się z nią działo przez wiele tygodni widzowie przekonają się jednak dopiero w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach.

Filip okaleczony przez gangstera Sebastiana! Zabije też Julitę?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze