Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3624: Emilka i Bartek będą mieli dziecko! Piękny moment zbliży ich jak nigdy - ZDJĘCIA

2023-05-15 22:37

W 3624 odcinku „Pierwszej miłości” Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) staną się rodzicami! Byli małżonkowie co prawda zdecydowali się niegdyś na rozwód, bo oboje liczyli na miłość z kimś innym, ale los pokaże im, że tylko na siebie mogą tak naprawdę liczyć. W 3624 odcinku „Pierwszej miłości” Emilka i bezpłodny Bartek zajmą się dzieckiem i zrobią to najlepiej jak umieją. Urocza dziewczynka znajdzie schronienie w rękach lekarza i córki Śmiałka (Paweł Okoński). To zbliży ich jak nigdy!

"Pierwsza miłość" odcinek 3624 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 18 w Polsacie

Emilka i Bartek wciąż nie umieją jednoznacznie sprecyzować, co tak naprawdę ich łączy i co do siebie czują. Po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański) i ucieczce Eweliny (Magdalena Górska), nic nie jest takie jak wcześniej. Lekarz okazał się dużym wsparciem dla byłej żony po śmierci strażaka, tym bardziej, że ten narobił za życie sporego zamieszania. W 3624 odcinku „Pierwszej miłości” para przekona się, czy jest gotowa stawić czoła opiece nad dzieckiem. Urocza dziewczynka trafi pod ich opiekę, a oni z miejsca zauroczą się cudnym dzieckiem. Jak to jednak możliwe, skoro Emilka nie wspominała dotąd o ciąży? Skąd w ich życiu nagle opieka nad dzieckiem? 

Emilka i Barek rodzicami w 3624 odcinku „Pierwszej miłości” 

Uspokajamy, że w 3624 odcinku „Pierwszej miłości” Emilka i Bartek zaopiekują się nie swoją biologiczną córką, bo to byłoby niemożliwe, ale Tosią (Zofia Makieła), córką Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) i zaginionej Doroty (Magdalena Wróbel). Córka Śmiałka i lekarz wezmą pod opiekę małą Tosię, bo Artur będzie za bardzo pochłonięty poszukiwaniem kobiety, która zniknęła w nie do końca jasnych okolicznościach. Do tego Artur odrzuci pomoc byłej żony Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a zaufa tylko Emilce i Bartkowi. To właśnie im w 3624 odcinku „Pierwszej miłości” odda pod opiekę Tosię, a oni świetnie sprawdzą się w roli rodziców. 

Zdradzamy, że byli małżonkowie będą blisko jak nigdy. Opieka nad dzieckiem połączy ich jeszcze bliżej. Czy sami zapragną w końcu stać się rodziną i może nawet zdecydują się na dziecko? Czas pokaże, co wydarzy się w wątku córki Śmiałka i jej byłego męża. Nie wszystko potoczy się po myśli pary, bo wkrótce zamiesza u nich Ewelina. 

Pierwsza miłość. ZWIASTUN. Śledztwo Janka wymknie się spod kontroli. Olek zdradzi Wiktorię
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze