Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3623: Tajemnicze zaginięcie Artura. Nie odnajdzie Doroty i kompletnie się załamie

2023-05-03 9:18

W 3623 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) w środku nocy wyjdzie z domu i ślad po nim zaginie! Nagłe zniknięcie Artura będzie miało ścisły związek z zaginięciem Doroty (Magdalena Wróbel), która miała zginąć w wypadku spowodowanym przez Nelę Lipińską (Paulina Holtz), ale policja nigdzie nie znalazła ciała! Niepewność co do losów Doroty wykończy niemal wykończy Artura. Do tego dojdzie strach Kulczyckiego o córkę Tosię (Zofia Makieła), łączenie pracy z rodzicielskimi obowiązkami. Pewnej nocy w 3623 odcinku "Pierwszej miłości" Artur wyjdzie z domu po mleko dla Tosi i już nie wróci. Co się z nim stanie? Co jeszcze łączy jego zniknięcie ze sprawą Doroty?

"Pierwsza miłość" odcinek 3623 - piątek, 19.05.2023, o godz. 18 w Polsacie

Desperacki krok Artura w 3623 odcinku "Pierwszej miłości" będzie konsekwencją wydarzeń, które nie dadzą Kulczyckiemu odpowiedzi na dręczące pytania. Co się stało z Dorotą, czy Lipińska naprawdę ją zabiła, a jeśli tak, co zrobiła z ciałem, gdzie są zwłoki kobiety, z którą Artur chciał stworzyć rodzinę dla ich córki Tosi? Niestety każdy nowy trop w sprawie zaginięcia Doroty okaże się fałszywy. Nawet tajemniczy telefon, który na krótką chwilę da Kulczyckiemu cień nadziei, że ten koszmar wreszcie się skończy.

Policja w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" nie znajdzie ani Doroty, ani jej ciała, a coraz bardziej załamany Artur nie będzie wiedział już co robić. Do przerażającej niepewności o ukochaną dojdzie lęk o Tosię, o to, czy zdoła wychować sam ich córkę. Kolejna tragedia będzie wisiała w powietrzu.

W 3623 odcinku "Pierwszej miłości" przemęczony Artur nie poradzi sobie z połączeniem pracy w firmie Wekslera (Karol Strasburger) z samotnym ojcostwem, z opieką nad Tosią, która coraz gorzej będzie znosiła brak matki. Mimo to Kulczycki zdecydowanie odrzuci pomoc ze strony byłej żony Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która mimo walki z rakiem piersi nie zapomni o dramacie Artura.

Po nocnych poszukiwania mleka dla płaczącej Tosi w 3623 odcinku "Pierwszej miłości" Artur nie wróci do domu. Zaniepokojeni przyjaciele, Kinga, Kaśka (Misiek Koterski) i Lucynka (Delfina Wilkońska) podniosą alarm. Wszyscy będą się bali, że po zaginięciu Doroty załamany Artur mógł zrobić coś głupiego. Nie przestaną też drżeć ze strachu, że ucierpi na tym także mała Tosia.

Pierwsza miłość. ZWIASTUN. Śledztwo Janka wymknie się spod kontroli. Olek zdradzi Wiktorię
Najnowsze