Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3543: Ewelina zmieni się w potwora! Będzie chora z zazdrości o Bartka - ZDJĘCIA

2023-01-17 14:03

W 3543 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Ewelina (Magdalena Górska) nie odnajdzie się w Wadlewie po wyjściu z więzienia. Nie tylko Roman (Lech Dyblik) zauważy jak bardzo odsiadka zmieniła jego córkę, ale także Bartek (Rafał Kwietniewski) zorientuje się, że Ewelina nie jest już tą kobietą co kiedyś. W poczuciu zagrożenia Ewelina wyzwoli swoje demony, zmieni się w prawdziwego potwora, a przekona się o tym już w 3543 odcinku "Pierwszej miłości" Melisa (Aleksandra Szwed). To właśnie ją Ewelina uzna za rywalkę. Chora zazdrość o Bartka popchnie ją do drastycznych działań. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA co Ewelina zrobi z Melisą.

"Pierwsza miłość" odcinek 3543 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

Ewelina w 3543 odcinku "Pierwszej miłości" przestanie nad sobą panować i zacznie grozić Melisie tylko dlatego, że Bartek trochę za bardzo zwraca na nią uwagę. Jak do tego dojdzie? Po wyjściu z więzienia Ewelina wyzna ojcu Romanowi, że po tym co przeżyła za kratkami nie jest gotowa stawić czoła rzeczywistości w Wadlewie. Romana przerazi zmiana zachowania Eweliny. Zwłaszcza, że z każdym dniem będzie z nią coraz gorzej. Z jednej strony Roman ucieszy się, że odzyskał córkę, ale z drugiej już w 3541 odcinku "Pierwszej miłości" będzie się martwił o Ewelinę coraz bardziej. Bo kobieta przestanie kontrolować emocje. Wolność okaże się nie być taka słodka.

Moment krytyczny nastąpi w 3543 odcinku "Pierwszej miłości" gdy Melisa zacznie pracę w fabryce u Emilki. Aby zwiększyć swoje szanse, przyniesie specyfik własnej receptury. Niestety mimo pomysłów oraz praktyki na podobnym stanowisku Melisa będzie miała obawy czy poradzi sobie w Wadlewie. Bartek spróbuje dodać jej otuchy, lecz w 3543 odcinku "Pierwszej miłości" Ewelinie nie podoba się że jej ukochany skupia uwagę na innej kobiecie. Postanowi coś z tym zrobić!

Groźby Eweliny przerażą Melisę do tego stopnia, że w 3543 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi wyjechać z Wadlewa. Decyzja o wyprowadzce wzbudzi poruszenie mieszkańców wsi. Roman domyśli się, że wszystkiemu winna jest Ewelina. Melisa jednak zostanie i nie posłucha ostrzeżeń Eweliny, by trzymała się z daleka od Bartka. Kilka dni później była więźniarka zastanie ich w dwuznaczniej sytuacji i puszczą jej hamulce.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Najnowsze