M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Andrzej przed wyjazdem na wojnę w Ukrainie usłyszy wyznanie miłości? Magda zdradzi Kindze, że wciąż kocha Budzyńskiego

2023-01-17 21:28

Andrzej (Krystian Wieczorek) w 1705 odcinku "M jak miłość" będzie szykował się na wyjazd do Ukrainy, by w środku wojny szukać rodziców Nadii (Mira Fareniuk) i w ten sposób potwierdzić, czy mama i tata dziewczynki żyją. Zanim Budzyński wdroży swój plan w życie, Magda zdąży zwierzyć się Kindze (Katarzyna Cichopek), że wciąż kocha męża! Na taki przełom w 1705 odcinku "M jak miłość" czekają wszyscy. Zduńska sama doradzi przyjaciółce otworzenie się na Andrzeja. Budzyński jeszcze przed ruszeniem na wojnę usłyszy wyznanie miłości ze strony Magdy?

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda kocha Andrzeja! Taką nowinę poda Kindze w 1705 odcinku "M jak miłość", co opisuje portal światseriali.interia.pl. Budzyńska zauważy, że mąż poświęca jej mnóstwo czasu, dba o nią i Nadię, która stanie się "oczkiem w głowie" kobiety. Podczas rozmowy Magdy i Kingi, na jaw wyjdą prawdziwe uczucia Budzyńskiej.

- Wiesz, jestem pod wrażeniem tego, jak Andrzej zaangażował się w poszukiwania rodziny Nadii... Widać, że mu zależy, bardzo się tym wszystkim przejął - cytuje wspomniany portal słowa serialowej Kingi. 

- To prawda. Ostatnio Andrzej bardzo mnie wspiera - przyzna bez ogródek Magda w 1705 odcinku "M jak miłość". 

- Bo bardzo cię kocha. (...) Boże, Magda, wiesz, że dla niego liczysz się tylko ty? Zrobiłby dla ciebie wszystko... Absolutnie wszystko - pociągnie temat Zduńska i zacznie tłumaczyć przyjaciółce, że Budzyński bardzo żałuje zdrady, zapłacił za to wysoką cenę, jaką jest strata dziecka. 

Andrzej przed wyjazdem do Ukrainy usłyszy wyznanie miłości od żony?

Magda i Kinga w 1705 odcinku "M jak miłość" nie będą świadome, że Andrzej planuje kolejny ruch, by udowodnić żonie, że jest gotowy na wszystko, a przede wszystkim, by pomóc małej Nadii. Prawnik zwierzy się Kamilowi (Marcin Bosak), że myśli o wyjeździe do Ukrainy, gdzie toczy się śmiercionośna wojna. Właśnie z powodu terroru i śmierci, mała Nadia musiała uciekać i szukać schronienia w Polsce. W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej coraz poważniej rozważy pojechanie za granicę i szukanie rodziców dziecka. 

Magda za to przyzna Kindze, że wciąż kocha męża. 

- Dobra, skoro tak naciskasz, to tak.... Ja też Andrzeja kocham, jest mężczyzną mojego życia i też zrobiłabym dla niego wszystko... - wyzna szczerze Magda i już mogłoby się wydawać, że jeśli Andrzej faktycznie zdecyduje się wyjechać na wojnę, usłyszy piękne wyznanie z ust żony. Niestety Magda dokończy myśl i już nie będzie tak romantycznie. - Ale tego jednego nie potrafię, nie umiem mu wybaczyć... - doda przejęta Budzyńska i zwierzy się przyjaciółce, że cała sytuacja ją przerasta, że nadal zdrada jest dla niej tematem nie do przeskoczenia i nie umie sobie poradzić z faktem, że Julia spała z jej mężem. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze